Resident Evil 3: Remake حجمی 43 گیگابایتی خواهد داشت

Resident Evil 3: Remake حجمی 43 گیگابایتی خواهد داشت

دنیای گیم
براساس اطلاعاتی که از فروشگاه Microsoft Store به دست اومده، بازی Resident Evil 3: Remake که یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال 2020 نیز هست 43 گیگابایت حجم داشته و بازیکنان روی پلتفرم‌های مختلف باید 43 گیگابایت فضای خالی داشته باشند. RE3 Remake تقریبا 1 ماه پیش به صورت رسمی معرفی شد، این عنوان که نسخه بازسازی شده RE3 خواهد بود باری دیگر شما رو به شهر Raccoon City می‌بره تا در نقش Jill Valentine قرار گرفته و داستان بازی رو پیش ببرید. از آنجا که شخصیت Nemesis به دنبال جیل هست، از همین الان میشه حوادث اکشن زیادی برای بازی پیش‌بینی کرد، تیم سازنده در همین جهت توضیحاتی ارائه داد که این نسخه از اکشن بیشتری بهره خواهد برد.


باتوجه به اینکه نسخه PC بازی RE2 Remake حجمی بالغ بر 26 گیگابایت داشت باید بگیم که به نظر می‌رسه سازنده تغییرات زیادی در بازسازی نسخه سوم ایجاد کرده و به این ترتیب اثری بزرگتر رو شاهد خواهیم بود که در دو ابعاد گرافیک و گیم‌پلی چیزهای جدید و زیادی برای ارائه داره. RE3 Remake در روز جمعه، 15 فروردین 1399 (3 آپریل 2020) به بازار عرضه خواهد شد.

دوستان نظرتون درمورد RE3 Remake چیه؟ چقدر منتظر این بازی هستید؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-10-15 ( 23 روز پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil