Respawn نسخه جدیدی از Star Wars را توسعه می‌دهد | دنباله‌ای بر SWJ: Fallen Order؟

Respawn نسخه جدیدی از Star Wars را توسعه می‌دهد | دنباله‌ای بر SWJ: Fallen Order؟

دنیای گیم
به نظر می‌‌رسه استودیوی Respawn برای ساخت نسخه جدیدی از مجموعه Star Wars دست به کار شده و این بازی هم‌اکنون مراحل ابتدایی رو برای توسعه پشت سر میذاره. حالا این خبر از کجا قوت می‌گیره؟ درواقع استودیوی Respawn در یک صفحه وب اعلام کرده که به دنبال یک مهندس ارشد نرم‌‌افزار هستش، فرد موردنظر باید توانایی کدنویسی با زبان‌های C و ++C رو داشته باشه و بتونه باگ‌ها و مشکلات رو به خوبی شناسایی و برطرف کنه.

«ما داریم کسی رو تصور می‌کنیم که به جهان Star Wars علاقه‌مند بوده و در زمینه کدنویسی برای یک بازی اکشن و ماجرایی با زوایه دید سوم‌شخص مهارت‌های زیادی داره، اگر این توصیف‌ها به شما شباهت داره، ما مایلیم رزومه شما رو بررسی کنیم.»


حال اینجا سوالی پیش میاد: آیا Respawn درحال ساخت دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هست؟ پاسخ این سوال فعلا مبهمه، چرا که این بازی نه‌تنها می‌تونه دنباله Fallen Order باشه، بلکه می‌تونه یک بسته‌ گسترش‌دهنده یا DLC باشه چرا که آگهی شغلی Respawn می‌تونه برای ساخت یک دنباله بزرگ، بیشتر از این‌ها هم باشه ولی چنین چیزی دیده نشده و خب ساخت یک DLC گزینه محتمل‌تری به نظر میاد. از اونجا که SWJ: Fallen Order آمار بسیار خوبی رو در پلتفرم PC ثبت کرد و موفق به جلب نظر منتقدین و مردم هم شد، EA بدش نمیاد تا یکبار دیگه هم با ساخت یک نسخه جدید از چندگانه جنگ‌های ستاره‌ای یک درآمد کم‌نظیر رو تجربه کنه.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order چیه؟ درمورد دنباله این بازی چه فکری می‌کنید؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-9-28 ( 1 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Star Wars

مقاله های مرتبط با Star Wars

دانلود های مرتبط با Star Wars

ویدیو های مرتبط با Star Wars

والپیپر های مرتبط با Star Wars