Sea of Thieves برای فروشگاه Steam عرضه می‌شود

Sea of Thieves برای فروشگاه Steam عرضه می‌شود

دنیای گیم
استودیوی Rare و کمپانی Microsoft اعلام کردن که بازی Sea of Thieves برای فروشگاه مجازی Steam عرضه خواهد شد، این عنوان سال پیش در فروشگاه Windows Store قابل خریداری بود. Sea of Thieves در استیم یک نسخه‌ کامل از تجربیات دریانوردی و حالت‌های قابل بازی مختلف رو ارائه می‌ده، تیم سازنده ویژگی Cross-Play بین کنسول و PC رو تایید کرد و گیمرها می‌تونن این اثر رو با هر پلتفرمی درکنار یکدیگر تجربه کنند، قابل ذکره که ورژن استیم این عنوان تنها با سیستم عامل Windows 10 کار می‌کنه و شما نمی‌تونید با سیستم عامل‌های Windows 7 و 8 این اثر رو اجرا کنید. 


Sea of Thieves یک بازی چندنفره در سبک اکشن و ماجرایی هست که توسط تیم Rare ساخته شده، شما در این بازی نقش یک دزد دریایی رو برعهده می‌گیرین و باید به دنبال غنائم متنوع باشین. تیم سازنده تعداد زیادی جزیره برای یافتن گنج‌ها تعریف کرده که در هرکدوم رازی نهفته هست، دشمنان شما موجودات دریایی و سایر بازیکنان هستن، گیمر می‌تونه با پیشرفت در بازی کشتی و خدمه خودش رو ارتقاء بده، انتشار نسخه استیم Sea of Thieves فعلا نامعلومه و باید منتظر تاریخ انتشار دقیق بمونیم.

خب دوستان نظرتون درمورد بازی Sea of Thieves چیه؟ این اثر رو تجربه کردین؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.