Senua's Saga: Hellblade II برای پلتفرم PC هم عرضه خواهد شد

Senua's Saga: Hellblade II برای پلتفرم PC هم عرضه خواهد شد

دنیای گیم
معرفی نسخه دوم مجموعه Hellblade در مراسم TGA 2019 بی‌شک یک غافلگیری بزرگ برای گیمرها و هواداران این سری بود، تریلری هیجان‌انگیز که موفق شد جمع کثیری از حاضرین و تماشاگران این مراسم رو سوپرایز کنه و به این ترتیب به عنوان دنباله Hellblade: Senua'a Sacrifice شناخته بشه. از زمان معرفی بازی اخبار و شایعات زیادی منتشر شده بود مبنی براینکه نسخه دوم Hellblade یک اثر انحصاری برای کنسول نسل بعد Microsoft یعنی Xbox Series X خواهد بود، حتی گفته میشد این اثر یک انحصاری زمانیه اما امروز خبری خوب داریم برای طرفداران این مجموعه که خواستار ورژن PC هستند.


براساس سوالاتی که در توئیتر از بازاریاب شرکت کمپانی مایکروسافت Aaron Greenberg پرسیده شد که آیا نسخه بعدی Hellblade یک انحصاری هست یا خیر، ایشون در جواب این سوالات گفتند که بازی Senua's Saga: Hellblade II یک اثر انحصاری برای دو پلتفرم Xbox Series X و PC خواهد بود. بدون شک این مهم برای طرفداران سری Hellblade و پی‌سی‌گیمرها مهم هستش چرا که شایعات منتشر شده جمع کثیری از این گیمرها رو نگران کرده بود. Hellblade II تاریخ انتشار مشخصی نداره، حدس‌‌ها و گمانه‌زنی‌ها میگه که باتوجه به توسعه بازی آنلاین Bleeding Edge توسط استودیوی سازنده، این اثر در نیمه دوم 2021 عرضه خواهد شد. با اینحال باتوجه به بودجه عظیمی که هم‌اکنون دراختیار Ninja Theory قرار داره، این تیم بااستعداد می‌تونه اثری فوق‌العاده و به یاد ماندنی بسازه و از محدودیت‌هایی که در نسخه اول این مجموعه داشت جلوگیری کنه.


Hellblade II با موتور گرافیکی Unreal Engine توسعه پیدا می‌کنه، هنوز اطلاعات کاملی از داستان بازی منتشر نشده اما گفته میشه بازی به گذشته‌های شخصیت Senua خواهد پرداخت و گیمر با چهره واقعی بیماری او آشنا میشه، البته که تمام این اطلاعات شایعه‌ای بیش نبوده و باید تا انتشار اطلاعات رسمی منتظر بمونیم. این بازی می‌تونه یک طوفان برای کنسول بعدی مایکروسافت و همچنین موتور گرافیکی آنریِل انجین باشه، همین باعث میشه امیدها به این اثر زیاد باشه و انتظار طرفداران هم روز به روز افزایش پیدا کنه.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی Senua's Saga: Hellblade II چیه؟ منتظر این اثر هستید؟ نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.