The Witcher 3: Wild Hunt با انتشار سریال The Witcher به Steam باز‌می‌گردد

The Witcher 3: Wild Hunt با انتشار سریال The Witcher به Steam باز‌می‌گردد

دنیای گیم
تقریبا 3 روز پیش سریال موردانتظار The Witcher در شبکه Netflix در دسترس هواداران قرار گرفت، این سریال 8 قسمتی که براساس رمان‌های لهستانی و فوق‌العاده The Witcher نوشته Andrzej Sapkowski اقتباس شده، خودش رو به یک اثر فانتزی خوب بدل کرده که ارزش دیدن و صدالبته دنبال کردن رو داره. براساس گزارشاتی که توسط وبسایت تحقیقاتی Play Tracker منتشر شده، بازی The Witcher 3: Wild Hunt پس از 3 سال و از زمان عرضه بسته‌الحاقی Blood and Wine دوباره به استیم برگشته و 48هزار بازیکن این عنوان فوق‌العاده رو در این فروشگاه مجازی تجربه کردند. با اینحال گفته میشه در کنسول‌های نسل هشت هم اوضاع این بازی خوبه و آمار روز به روز درحال افزایشه، بنابراین با یک تخمین نسبی میشه گفت تا پایان این ماه نزدیک به یک میلیون نفر بتونن این بازی رو تجربه کنن.


به نظر میاد بینندگان سریال The Witcher خواستار روایت‌های بیشتری از شخصیت Geralt of Rivia شدند و این نشون میده که این سریال عملکرد خوبی در جلب نظر مردم داشته. عجیب‌ترین چیزی که درمورد سریال The Witcher موردتوجه قرار داره نمره‌ها اون هست، در وبسایت IMDB نزدیک به 60.000 نفر به این سریال امتیاز 8.9 دادند درحالی که منتقدین از بین 15 نقد به این سریال امتیاز 53 رو اعطا کردند، با اینحال تنها یک احتمال درمورد نمره منتقدین وجود داره: منتقدین نه رمان‌های The Witcher رو مطالعه کردند و نه سری سه قسمتی بازی‌های The Witcher رو پیش بردند و به این ترتیب درکی از جهان و داستان سریال به دست نیاوردند. 
تا اینجا شاید بشه تنها ایراد سریال The Witcher رو به بخش تایم‌لاینش نسبت داد، منظور روایت داستان و اتفاقات سریال هست که کمی سردرگم‌کننده بوده و نویسنده به شکل پیچیده‌ای بدون اینکه به مخاطب چیزی بگه اون‌ها رو به یکدیگر می‌چسبونه. در غیر این‌صورت لحظات اکشن سریال و روایت‌هاش و صدالبته بازیگری ایراد خاصی ندارند. شاید همونطور که پیش‌تر هم گفته شد، انتخاب بازیگران کاراکترهای Ciri و Yennefer (خصوصا Ciri) چندان جالب نبوده اما به طور کل با سریال خوبی روبرو هستیم که به طور کامل به رمان‌ها و کتاب‌های The Witcher پایبنده و به دید من که اون رو تماشا کردم سریال خوب و قابل‌قبولی هست. 


همچنین باید بگیم که سریال The Witcher روایت‌گر داستان‌های کوتاهی از شخصیت‌هاست اما به نظر می‌رسه طی فصول آینده قراره تمام اتفاقات و روایت‌های داستان به یکدیگر متصل شده و اتفاقات خیلی جالبی در جهان سریال رخ بده. همانطور که گفته شد سریال The Withcher کاملا به رمان لهستانی خودش وابسته هست اما اگر بازی‌های این مجموعه رو تجربه کردید مطمئنا از اتفاقات داستان هم سر در میارید و بهتر اون‌ها رو درک می‌کنید.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی The Witcher 3: Wild Hunt چیه؟ سریال The Witcher رو تماشا کردید؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید. 
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-10-2 ( 1 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Witcher

مقاله های مرتبط با Witcher

دانلود های مرتبط با Witcher

ویدیو های مرتبط با Witcher

موسیقی های مرتبط با Witcher

والپیپر های مرتبط با Witcher