The Wolf Among Us 2 با اعضای سابق Telltale توسعه می‌یابد

The Wolf Among Us 2 با اعضای سابق Telltale توسعه می‌یابد

دنیای گیم
2 سال از معرفی فصل دوم مجموعه The Wolf Among Us گذشت، یک دنباله موردانتظار بر بازی فوق‌العاده زیبای The Wolf Among Us که توسط استودیوی Telltale ساخته می‌شد، با تعطیلی Telltale و کنسل شدن پروژه‌های این تیم امیدها برای عرضه این بازی قطع شد ولی نهایتا 3 روز پیش و در مراسم The Game Awards 2019 شاهد معرفی دوباره این بازی بودیم، یک تیزر نسبتا کوتاه که بدون شک به طرفداران این سری و استودیوی Telltale جانی دوباره بخشید تا به عرضه این بازی و تجربه آن امید داشته باشند. در پایان تریلر بازی اسم استودیوی Telltale هم به میان میاد اما آیا این استودیو دوباره احیا شده؟ خیر.


بازی The Wolf Among Us 2 توسط استودیوی تازه تاسیس AdHoc ساخته خواهد شد، خبر خوب اینه که اکثر کارکنان این تیم از استودیوی Telltale به AdHoc پیوسته و می‌خوان اثری ماندگار به وجود بیارن، براساس اخبار رسمی افرادی که در استودیوی Telltale درحال کار روی TWAU2 هستند، هم‌اکنون درحال ساخت این بازی بوده و می‌خوان بازی رو احیا کنن، آقای Nick Heman و Dennis Lenart، کارگردانان این مجموعه پیش از این به عنوان کارگردان همین بازی انتخاب شده بودند ولی الان به صورت حتمی درحال ساخت بازی هستند.
 خبر خوب دیگه در رابطه با این بازی بازگشت تیم بازیگری قدرتمند آن هست، آقای Adam Harrington به عنوان شخصیت Bigby Wolf و خانم Erin Yvette هم با نقش شخصیت Snow White به بازی برمی‌گردند. به نظر میاد TWAU2 قراره یک بازی خارق‌العاده دیگر باشه، بازیکنان یک بار دیگه به Fabletown خواهند رفت تا جنایات وحشیانه‌ای که در سطح شهر انجام میشه رو پیگیری کنند. شما می‌تونید تیزر پخش شده در مراسم The Game Awards 2019 از این صفحه تماشا کنید.

این اثر موردانتظار هنوز تاریخ انتشار دقیقی دریافت نکرده، بازی برای کنسول‌ها و پلتفرم PC عرضه خواهد شد و به نظر می‌رسه منظور از واژه "کنسول‌ها"، نسل 9 کنسول‌ها باشه و هنوز چیز خاص و دقیقی مشخص نشده. 

خب دوستان نظر شما درمورد بازی The Wolf Among Us 2 چیه؟ چقدر منتظر این بازی هستید؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو درمورد این خبر با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.