Ubisoft عنوانی که 3 سال درحال توسعه‌اش بود را کنسل کرد

Ubisoft عنوانی که 3 سال درحال توسعه‌اش بود را کنسل کرد

دنیای گیم
استودیوی Ubisoft Montreal که یکی از مهم‌ترین شعبه‌های شرکت Ubisoft به حساب میاد و به خاطر توسعه بازی‌های بزرگی نظیر Assassin's Creed، Watch Dogs و Far Cry شناخته میشه ظاهرا عنوانی که سه سال در حال ساخت آن بوده رو کنسل کرده و روند توسعه این پروژه متوقف شده، با اینحال گفته میشه که این پروژه تا اینجای کار اصلا معرفی نشده. این اطلاعات در حساب کاربری توییتر یکی از اعضای این استودیو یعنی آقای Louis de Carufel که برنامه‌نویس این تیم هستند قرار گرفته، بنا به گفته این شخص:

«من همین الان متوجه شدم که Ubisoft پروژه‌ای که ما به مدت 3 سال درحال توسعه اون بودیم رو کنسل کرده، این خبر بدیه چرا که ما نزدیک به 7 سال ایده‌پردازی کردیم تا به نتیجه موردنظر برسیم اون هم وقتی که داشتیم بازی‌های Watch Dogs و Watch Dogs 2 رو توسعه می‌دادیم. به هرحال خبر خوب اینه که Ubisoft Montreal هیچ‌کدوم از کارکنانش رو اخراج نکرده و هر 200 نفری که درحال کار روی اون پروژه سه ساله بودند هم‌اکنون روی آثار مختلف این استودیو کار می‌کنند.»


خب به نظر می‌رسه این بازی معرفی نشده دردسرهای زیادی برای سازنده ایجاد کرده به طوری که اون‌ها حتی مایل به پیشبرد توسعه بازی هم نبودند و از این رو دست به توقف این پروژه زدند. گفته میشه این بازی Splinter Cell نیست، از طرفی شنیده میشه این بازی یک IP جدید بوده که با اینحال قبل از معرفی کنسل شده. 

دوستان نظر شما چیه؟ بازی کنسل شده Ubisoft چی می‌تونه باشه؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.