آمار بازی‌ها، رمان‌ها و سریال The Witcher همچنان رو به افزایش است

آمار بازی‌ها، رمان‌ها و سریال The Witcher همچنان رو به افزایش است

دنیای گیم
به نظر می‌رسه با انتشار سریال The Witcher قراره یکبار دیگه شاهد حماسه‌سازی این مجموعه فراموش‌نشدنی باشیم، 29 آذر بود که فصل اول سریال The Witcher در قالب 8 قسمت در شبکه Netflix قرار گرفت، درواقع نگاه‌های اولیه به نمرات سریال نشان‌دهنده یک اقتباس ضعیف و سطحی بود اما با دیدن مجموعه به معنای واقعی خیلی از افراد به این سریال امیدوار شدند، این مهم رو میشه از روی نمره منتقدین و مردم سنجید چرا که The Witcher در متاکریتیک از 15 نقد تنها نمره ضعیف 53 رو دریافت کرده درحالی که کاربران وبسایت بزرگ و معتبر IMDB از میان تقریبا 120.000 نفر نمره 8.7 رو به سریال اعطا کردند. پیش از این گفته بودیم که با انتشار این سریال، بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم به میادین برگشت و در فروشگاه مجازی Steam پس از 3 سال 48.000 نفر سراغ تجربه بازی رفته بودند، حال باید بگیم که آمار مجموعه The Witcher نه‌تنها در بازار بازی‌های ویدیویی، بلکه در  بازار کتاب و سریال هم روز به روز درحال افزایشه.


طی یک هفته، سریال The Witcher در ایالات متحده آمریکا بعد از دو سریال The Mandalorian و Stranger Things تبدیل به سومین سریالی شد که بیشترین استریم رو دریافت کرد. محبوبیت سریال نزد طرفداران و مردم عادی هر روز درحال افزایشه و این نشون‌ میده که منتقدین مطمئنا غیر از 2 اپیزود ابتدایی، باقی قسمت‌های سریال رو تماشا نکردند! فیلم‌برداری فصل دوم The Witcher در ماه فوریه 2020 (بهمن 1398) انجام میشه تا ادامه داستان این سریال در سال 2021 منتشر بشه. بد نیست که دوباره تکرار کنیم، 5 روز پیش بازی The Witcher 3: Wild Hunt توسط 48.000 نفر تجربه شد و دوباره به فروشگاه استیم برگشت، حال جالب میشه که بهتون بگیم تعداد مخاطبان بازی از 48.000 نفر به 85.000 نفر رسیده، اواخر ماه می 2015 (اردیبهشت 1394) تعداد بازیکنان این اثر به عدد 92.000 نفر رسید که میان بازیکنان، بیشترین عدد بود اما به نظر می‌رسه که این رکورد درحال شکسته شدنه.


همچنین باید بگیم که باقی نسخه‌های سه‌گانه بازی‌های The Witcher هم چندباری توسط بازی‌بازها تجربه شدند، نسخه اول این مجموعه تا اینجا توسط 11.182 نفر تجربه شده، The Witcher 2: Assassins of Kings هم طی 24 ساعت توسط 5.865 کاربر انجام شده، آمار بازی‌های این مجموعه نیز رو به بالاست و پیشرفت می‌کنه. شایان ذکره که رمان‌های The Witcher که توسط نویسنده مطرح لهستانی Andrzej Sapkowski نوشته شده هم‌اکنون به عنوان پرفروش‌ترین کتاب فروشگاه Amazon شناخته میشه و بالاتر از کتاب‌های هری‌پاتر اثر خانم J.K. Rowling قرار داره.
با تمام‌ این‌ها میشه گفت که اوضاع سری The Witcher در تمام صنایع هم‌اکنون در اوج بوده و این خبر خوبی برای طرفداران این سری هست. سریال The Witcher اگر پرداخت بهتری داشته باشه و داستان رو کمی منسجم‌تر از حالت اصلی نمایش بده، می‌تونه جایگزینی بر سریال Game of Thrones باشه، این سریال که اقتباسی از رمان‌های G.R.R. Martin هستش در فصول نهایی ناامیدکننده ظاهر شد و حال به اتمام رسیدن این مجموعه راه رو برای The Witcher باز می‌کنه تا میان سریال‌های فانتزی نامی برای خود دست و پا کنه. 
دوستان نظر شما درمورد رمان‌ها، سریال و بازی‌های The Witcher چیه؟ سریال The Witcher رو تماشا کردید؟ به نظرتون این سریال می‌تونه جانشین Game of Thrones بشه؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-10-8 ( 21 روز پیش )

خبر های مرتبط با Witcher

مقاله های مرتبط با Witcher

دانلود های مرتبط با Witcher

ویدیو های مرتبط با Witcher

موسیقی های مرتبط با Witcher

والپیپر های مرتبط با Witcher