آشنایی با گروه های Rainbow Six: Siege در واقعیت - قسمت اول

آشنایی با گروه های Rainbow Six: Siege در واقعیت - قسمت اول

مقالات و آموزش


بعد از یه بررسی مختصر داخل سایت، متوجه شدم که چه قدر در مورد بازی Rainbow Six: Siege مطالب کمی تو سایت وجود داره و با خودم گفتم که حیفه به این بازی پر طرفدار بها ندیم. این شد که تصمیم گرفتیم از این به بعد به معرفی تمامی گروه های ضد تروریستی ای که ما توی این بازی شاهدشون هستیم بپردازیم و ببینیم که این گروه ها آیا در دنیای واقعی هم به اندازه دنیای گیم قدرت دارن؟ قوی تر هستن یا ضعیف تر؟ اصلا شناخته شده هستن؟ کارشون دقیقا چیه؟ پس اگه برای شما هم این سوالات به وجود اومده، این مقاله رو تا قسمت آخر دنبال کنید.

خوب دوستان، امروز تو قسمت اول قصد داریم به خطرناک ترین گروه ضد تروریستی دنیا بپردازیم.

 

 

S.A.S
گروه S.A.S یا (Special Air Service) یک واحد ویژه ی کشور بریتانیاست که از سال 1941 با شعار معروف WHO DARES  WINS  (به معنای: کی جرات داره برنده بشه؟)، یعنی دو سال بعد از شروع جنگ جهانی دوم به وجود اومد. این گروه به خاطر داشتن مهارت بالا، موفقیت های بی نظیر در جنگ با تروریسم و عوامل از این دست، موفق به آموزش نیروهای ویژه ی بسیاری از کشورهای مختلف دنیا شده.

 

 

از ساده ترین تمرینات برای کسانی که میخوان به S.A.S بپیوندن میشه به این اشاره کرد که باید هر روز صبح با داشتن یه نقشه و قطب نما مسافت 40 مایل یا 64 km رو طی کنن تا به نقطه ی مورد نظر برسن.

 


 
فقط تست گرفتن از شما و به عضویت دراومدنتون به این گروه چیزی بالای 2 الی 3 سال زمان میبره و شما اجازه دارید در این مدت تنها، تکرار می کنم، تنها یک بار اشتباه در انجام کاری که به عهده شما گذاشته شده بود مرتکب بشید. چون اگر اشتباهات شما دوتا شد برای همیشه شانس عضویت در S.A.S رو از دست میدید! 


 
و وقتی که تمریناتتون یه کم حرفه ای تر شد، آموزش هایی چون زنده موندن در شرایط سخت وصحنه ی نبرد، یادگیری تحرک مخفیانه از دید دشمن، سناریو های بقا و زنده موندن، فرار و نیوفتادن به دست دشمن، رهایی گروگان، یادگیری تاتیک های بازجویی از دشمن و ... برای شما در نظر گرفته میشه.

 


بیر گریلز، شخصیت معروف و محبوب گروه S.A.S 

 
بیر گریلز مجری معروف انگلیسی كه به خاطر برنامه ها تلویزیونی Get out Alive  و Mission Survive معروف هست، افسر سابق هنگ 21 سرویس هوایی ویژه (S.A.S) بوده و جوان ترین بریتانیایی فتح كننده اورست در سن 21 سالگی هست.

 


بیر گریلز مجری معروف انگلیسی هنگام مانور S.A.S در اسکاتلند.


عملیات آزاد سازی گروگان توسط گروه S.A.S در سفارت خانه ایران

در تاریخ سی‌ام آوریل سال ۱۹۸۰ (۱۰ اردیبهشت ۱۳۵۹) 6 نفر تروریست عرب که از سمت عربستان به صورت مالی و بعضا از سمت عراق حمایت می شدن و خواستار جدایی خوزستان از ایران بودن، با سلاح های به روز و درست و درمون وارد سفارت ایران در غرب لندن میشن و افراد داخل سفارت خونه که 26 نفر اعم از کارکنان سفارت و مراجعه کنندگان بودن رو گروگان میگیرن. طی این اقدام اون ها پلیس به همراه نیرو های ویژه و به همراه گروه S.A.S در نزدیکی سفارت مستقر میشن که 30 نفر از افراد  S.A.S دست به کار شدن و با یورش به ساختمان سفارت خونه، پنج نفر از تروریست ها رو کشته و یه نفر رو زنده دستگیر می کنن. البته نا گفته نمونه که دو غیر نظامی قبل از ورود S.A.S کشته میشن ولی بازم دست اون 30 نفر درد نکنه!

 

یورش به داخل سفارت خانه ایران توسط تیم S.A.S

نویسنده: متین صالحی
1395-8-26 ( 5 سال پیش )

خبر های مرتبط با Tom Clancy

مقاله های مرتبط با Tom Clancy

دانلود های مرتبط با Tom Clancy

ویدیو های مرتبط با Tom Clancy

موسیقی های مرتبط با Tom Clancy

والپیپر های مرتبط با Tom Clancy