آپدیت کرک Final Fantasy IX توسط CPY منتشر شد. منتظر کرک جدید DENUVO باشید

آپدیت کرک Final Fantasy IX توسط CPY منتشر شد. منتظر کرک جدید DENUVO باشید

دنیای گیم
خب! مثل اینکه وقتش شده طبق روال قبلی سایت ، دوباره سری به خبر دنیای کرک بازی ها بزنیم و شما رو از اتفاقات و رویدادهای مهمی که در این حوزه قراره اتفاق بیوفته مطلع کنیم. احتمالا تمام افرادی که دائما در بخش نظرات و پیام از سایت از ما سوال می کنند " آیا کرک جدیدی منتشر نشده " الان با خوندن این جمله خوشحال و هیجان زده هستند و پیشنهاد می کنیم حتما ادامه مطلب رو بخونند.

همونطور که میدونید و قبلا در اینجا توضیح داده شده ، تیم ایتالیایی و قدیمی CPY که بتازگی بخاطر انتشار های پی در پی کرک های Denuvo حسابی سر زبون ها افتاده ، بنظر میرسه که اولین گروه کرک کننده Scene هستش که علاقه پیدا کرده با مخاطب های خودش بیشتر از گروه های دیگه ارتباط برقرار کنه. البته ارتباط که نمیشه اسمش رو گذاشت ، ولی همین پیام هایی که از طریق فایل های NFO توسط CPY منتشر میشه، در مقابل محافظه کار بودن تیم های دیگه و رفتار سابق و چندین ساله همین گروه ، در نوع خودش جالب و اسرارآمیزه و همین موضوع باعث شده طرفدارهای پر و پاقرص و دنبال کننده دنیای Piracy بیشتر از قبل هیجان زده بشن و توی فروم ها و سایت های کرک و reddit صبح تا شب رخت خواب پهن کرده باشن و ساعت ها بحث و گفتگو کنند. بخصوص از زمانی که CPY اعلام کرد که تمام نظرات و کامنت های صفحه CrackWatch در سایت reddit رو می خونه.

قبلا به شما گفتیم که اخیرا وقتی CPY آپدیت کرک یک بازی رو منتشر میکنه معنای اون اینه که تا 24 ساعت آینده کرک یک بازی مجهز به Denuvo رو قراره منتشر کنه و یک راهنمایی هم در فایل NFO این کرک به طرفدارهای خودش میده. این بار که این تیم کرک بازی Final.Fantasy.IX.UPDATE.2017.02.27-CPY رو چند ساعت پیش منتشر کرده ، در فایل NFO خودش بنظر میرسه خیلی تابلو به کرک بازی آینده اشاره کرده و خبری از رمز و معمای پیچیده نیست ( البته اگه زود قضاوت نکرده باشیم ) 

بذارید ابتدا یه نگاهی به فایل NFO آپدیت کرک Final.Fantasy.IX.UPDATE.2017.02.27-CPY بندازیم


اگر توجه کنید ، در بخش notes  جمله زیر اومده
Parachuting in a wasteland while stalking deers ? That would be fun
که به معنای: چتربازی در زمین بایر (wasteland) در حالی که در کمین آهویی؟ باید باحال باشه

خب چه بازی ای داریم که توش چتر بازی داره ، باحال و فانه و دنبال آهو می کنی ؟ من که فقط به ذهنم Just Cause 3 میرسه و اگه دیگه بخوایم خیلی از جزئیات رو نادیده بگیریم شاید Sniper Elite 4 ؟! در هر صورت ما مثل همیشه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم و بمحض انتشار این کرک از طریق سایت به شما اطلاع رسانی می کنیم. پیشنهاد می کنیم طی ساعت های آینده . سایت گیمینگ مستر رو دنبال کنید.

بروزرسانی خبر ( ساعت 10:45 سه شنبه 10 اسفند 95) : لحظاتی پیش بصورت همزمان ، کرک 3 بازی منتشر شد:
Just Cause 3
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
Mad Max 
این اولین باریه که تیم CPY کرک چند بازی رو بصورت همزمان منتشر کرده. خبرهای تکمیلی دراین مورد رو اینجا دنبال کنید