آیا بازیگر نقش Claire Redfield به دنباله این سری اشاره می‌کند؟

آیا بازیگر نقش Claire Redfield به دنباله این سری اشاره می‌کند؟

دنیای گیم
باوجود شایعات بسیار زیاد در رابطه با ساخت نسخه بعدی فرانچایز Resident Evil هنوز مشخص نیست که گیمرها با چه عنوانی طرف هستن و اینکه آیا بازی مذکور یک بازسازی هست یا دنباله‌ای جدید؟ این سوالات باعث شده تا خیلی از گیمرها شایعات مرتبط با بازی رو پیگیری کنن تا به موجودیت این عنوان مورد انتظار پی ببرند. اخیرا بعضی از بازیگران سری RE در یک پادکست گرد هم جمع شدن و درمورد ساعات کاری و نقش‌آفرینی‌هاشون صحبت کردن، خانم Stephanie Panisello بازیگر شخصیت Claire Redfield نیز در این پادکست حضور داشت و با صحبت‌های مرموزی که انجام داد باعث شد تا هواداران RE به یک‌سری چیزها شک کنند.


خانم Panisello در این مصاحبه گفت: "سلام تیم بازیگری RE3 Remake. این رو می‌دونم که من شما رو شخصا نمی‌شناسم اما حس می‌کنم باهاتون کار کرده باشم. ولی فکر کنم این پروژه هنوز بیرون نیومده پس چیز دیگه‌ای نمی‌گم." درواقع همین صحبت‌ها باعث شده تا خیلی‌ها به نظریه‌پردازی درمورد دنباله RE مشغول بشن. صحبت‌های خانم Panisello نوید یک دنباله جدید رو می‌ده، شاید یک بازی که مربوط به ریمیک نسخه‌های 2 و 3 باشه چرا که وقایع داستانی این بازی در یک زمان رخ داده و بعید نیست Capcom با یک حرکت جالب کاراکترهای دو بازی رو درگیر یک سناریوی تازه بکنه. پیش از این حرف‌هایی درمورد چنین نسخه‌ای به میان اومد اما هیچوقت ازشون صحبت نشد. شایعات تازه‌ RE بهمون گفتن که این اثر قبلا بازی Revelations 3 بوده و تا اینجا چندبار ریبوت شده تا به حالت ایده‌آلش دست پیدا کنه. درواقع صحبت از این بازی در جریان بوده اما هیچکس متوجه اون نشده، پیش‌تر در Reddit نیز سوالی مطرح شد که آیا امکان همکاری شخصیت‌های Jill Valentine و Claire با یکدیگر وجود داره؟ این سوال توسط خانم Nicole Tompkins دوبلور شخصیت Jill پاسخ داده شد و او از اسم Stephanie Panisello در جواب خودش استفاده کرد.


با این اطلاعات می‌تونیم حدس بزنیم که نه‌تنها دنباله‌ای تازه در راهه، بلکه این دنباله به نوعی می‌تونه یک ریبوت بر دنیای RE باشه. اگر این حرف‌ها درست از آب دربیاد پس می‌شه حدس زد سناریوی نسخه بعدی دو عنوان RE2 Remake و RE3 Remake رو به ‌هم متصل می‌کنه و شخصیت‌های این بازی باهم روبرو می‌شن و قطعا این اتفاق می‌تونه برای خیلی از گیمرها جالب باشه. حال این فرضیه تازه بهمون یه دید تازه از نسخه بعدی و صدالبته استراتژی کپکام در رابطه با این فرانچایز می‌ده، Stephanie Panisello به صورت کاملا واضح به همکاری با اعضای تیم RE3 Remake اشاره می‌کنه پس قطعا یه چیزی در جریانه. به نظر میاد کپکام می‌خواد با ریبوت کردن سری RE به شکل غیرمستقیم سناریوی این سری رو دستکاری کنه تا به این ترتیب شاهد بقای این سری و دنباله‌های جذاب‌تر باشیم اما خب اگر این روند واقعا پیش بره می‌شه دنباله‌های بعدی این سری در آینده‌ای نه‌چندان دور رو اثری شبیه به RE6 پیش‌بینی کرد. گزارشاتی که اخیرا منتشر شدن نیز به عرضه RE4 Remake در سال 2022 اشاره می‌کنن، پس در خوش‌بینانه‌ترین حالت می‌شه نسخه بعدی این مجموعه رو نیز از الان مشخص کرد. بهتره فقط صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌ده چون با این خبر ورق کاملا برگشته و چیزهایی تغییر کرده.

شما چی فکر می‌کنید؟ به نظرتون نسخه بعدی RE چه اثری خواهد بود؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-2-8 ( 2 سال پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil