آیا سرورهای CS:GO و Team Fortress 2 در خطر هستند؟

آیا سرورهای CS:GO و Team Fortress 2 در خطر هستند؟

دنیای گیم
در طی روز گذشته، گزارشی در سطح اینترنت پخش شد که گویا کد‌های اولیه CS:GO و Team Fortress 2 توسط هکرها دزدی و درون فضای مجازی بارگذاری شدن.به همین منظور کاربران و مخاطبین این بازی‌ها در پی اعلام این خبر استرس زیادی گرفتن و بابت لو رفتن اکانت‌‌ و اطلاعات خصوصیشون ابراز نگرانی کردن.با این وجود کمپانی Valve به هواداران آرامش داد و گفت هیچ مشکلی پیش نمیاد و بستر این دو بازی کماکان امن خواهد موند.این کمپانی ادعا کرده کدهای لو رفته مربوط به کدهای گرافیکی هست که از سال 2017 در فضای اینترنت پخش شده.همچین اتفاق مشابه‌ای در سال 2018 هم برای بازی‌های شرکت Valve افتاد که خوشبختانه خیلی زود رفع شد این شرکت طی توئیت‌هایی در اکانت‌های رسمی این بازی‌ها خبر مربوطه رو اصلاح کرد :
" ما کدهای لو رفته رو مو به مو مطالعه کردیم. باید بهتون بگم این کدها از سال 2017 لو رفته بود که در سال 2018 لیک شد. بنابراین جای هیچ نگرانی برای مخاطبین مورد اعتماد ما وجود نداره. "
با این وجود اگه از کاربران CS:GO یا Team Fortress 2 هستید، در ورود و خروج به سرورها احتیاط کنید.همچنین از اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خودتون در هر فضایی که مربوط به این دو بازی میشه خودداری کنید.