از Activision درخواست شده تا در رابطه با اخراج بازیکنان COD: Warzone توضیحاتی ارائه دهد

از Activision درخواست شده تا در رابطه با اخراج بازیکنان COD: Warzone توضیحاتی ارائه دهد

دنیای گیم
از زمان انتشار بازی بتل‌رویال Call of Duty: Warzone خیلی از بازیکنان درگیر این عنوان چندنفره شده و خودشون رو ساعت‌ها باهاش سرگرم کردند. همین باعث شد تا بازی در ماه اول عرضه تعداد 50 میلیون بازیکن داشته باشه و یک رکورد رو در این زمینه ثبت کنه اما خب کم کم اوضاع برای این بازی چندان خوب پیش نمی‌ره و رویه عوض می‌شه. Warzone از قابلیت Cross-Play پشتیبانی می‌کنه، این ویژگی به گیمرها اجازه می‌ده تا بدون محدودیت در مقابل گیمرها کنسول یا PC قرار گرفته و باهم مبارزه کنند. درواقع Cross-Play باعث نابود شدن تجربه بازی برای گیمرهای کنسول شده چرا که آمار تقلب کردن PCگیمرها در این بازی روزانه درحال افزایشه و این حتی اعتبار Activision رو نیز زیر سوال برده. بالا رفتن میزان چیت‌ها در بازی اکتیویژن رو نیز عصبانی کرد به طوری که با Ban کردن چیترها سعی کرد بستر بهتری رو برای مخاطبانش فراهم کنه اما این عدالت‌خواهی داره تبدیل به یک حرکت ناعادلانه می‌شه چرا که موجب رخ دادن اتفاقات بدتری شده.


اوایل این ماه اکتیویژن اعلام کرد که 70.000 بازیکن رو از بازی Warzone اخراج کرده و از حالا به بعد تیم‌های امنیتی این کمپانی 7 روز هفته به صورت 24 ساعته عملکرد چیترها رو درنظر می‌گیرن تا تدابیر امنیتی رو علیه آن‌ها اجرا کنند. راستش این اقدام مهم اکتیویژن بخش عظیمی از بازیکنان بی‌گناه رو از بازی اخراج کرده و هیچ‌یک از این افراد فعلا حق دسترسی به بازی رو ندارن، استودیوی Infinity Ward هم فعلا به این اتفاق واکنش درستی نشان نداده و تنها از بازیکنان می‌خواد تا به بخش پشتیبانی اکتیویژن مراجعه کنن. گفته شده خیلی از Banهای انجام شده درست نبوده و شامل بازیکنانی می‌شه که از یک چیت هم در این اثر استفاده نکردن، درواقع این افراد بعد از خرج کردن چندین هزار دلار از بازی اخراج شده و اکانتشون هم در دسترس نیست و به نظر میاد که اگر این اکانت برگرده هم تمام پیشرفت‌های بازیکنان ازشون گرفته می‌شه و باید بازی رو از صفر آغاز کنند.


بااینکه اکتیویژن اکنون سعی داره تجربه بازی رو استاندارد کنه اما تا اینجا به پیشرفت خیلی از بازیکنان آسیب زده و افراد بی‌گناه رو قربانی می‌کنه. از طرفی خیلی عجیبه که این شرکت به درخواست هواداران واکنشی نشان نمی‌ده و تنها داره به درو کردن افراد ادامه می‌ده. همین مورد باعث شده تا گیمرها نیز سر جاشون نشینن، او‌ن‌ها قراره از اکتیویژن درخواست کنن تا در رابطه با این اخراج‌های بی‌مورد توضیح بده. درحال حاضر این دادخواست 500 امضا داشته و 400 بازیکن در اون شرکت کردن تا در رابطه با Ban شدن‌های بی‌مورد اطلاعاتی دریافت کنن، باید دید واکنش اکتیویژن به این موضوع چه خواهد بود.

دوستان نظر شما درمورد این اتفاق چیه؟ COD: Warzone رو تجربه کردین؟ نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید. 
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-2-8 ( 2 سال پیش )

خبر های مرتبط با Call of Duty

مقاله های مرتبط با Call of Duty

دانلود های مرتبط با Call of Duty

ویدیو های مرتبط با Call of Duty

موسیقی های مرتبط با Call of Duty

والپیپر های مرتبط با Call of Duty