استودیوی Codemasters جزئیات جدیدی از Dirt 5 به اشتراک گذاشت

استودیوی Codemasters جزئیات جدیدی از Dirt 5 به اشتراک گذاشت

دنیای گیم
طی آخرین اخبار منتشر شده از بازی Dirt 5، متوجه شدیم که Codemasters درمورد مودهای قابل بازی و... صحبت کرده. این تیم از مسیرهای مسابقه نیز حرف زد که در این پست خبری به بررسی‌شون می‌پردازیم. براساس گفته‌های Codemasters اولین مسابقه این بازی در کشور برزیل و اطراف مجسمه Christ the Redeemer برگزار می‌شه. پس از این شما به صحراهای Arizona رفته تا در مسیرهای زیبای اون به رانندگی بپردازید. در ادامه به کشورهایی مثل مراکش می‌رین که پر شده از سنگ و صخره‌. تیم سازنده وعده داده که تمام ماشین‌های فرانچایز Dirt رو به صورت یکجا در نسخه پنجم می‌بینیم. گیمرها این امکان رو دارن تا از بین 13 کلاس متفاوت ماشین، یکی رو بنا به استایل بازی‌شون انتخاب کنند. افزون بر این‌ها باید بگیم که Dirt 5 دارای حالت‌های قابل تجربه زیادی هست.


Landrush: مسابقات پر از پیچ و خم که برای به دست آوردن یک جایگاه خوب شما رو به چالش می‌کشند. بسته به آب و هوا و مسیری که پیش رو دارین سختی‌هایی سر راه‌تون قرار می‌گیره که به لذت رانندگی در حالت Landrush اضافه می‌کنه.

Rally Raid: در این حالت امکان بازی در به صورت آف‌رود وجود داره. Rally Raid به صورت نقطه به نقطه دنبال شده و مسیرهای متفاوتی رو سر راه‌تون قرار می‌ده.

Ice Breaker: همانطور که از نام این حالت مشخص هست، گیمرها با ماشین خود در جاده‌هایی که به صورت کامل با برف و یخ پوشیده شدن پا گذاشته و به رانندگی می‌پردازند. این حالت می‌تونه دقت شما رو به راحتی به چالش بکشه.Stampede: سخت، بی‌رحم و طاقت‌فرسا. بازیکنان با قرار گرفتن در مسیرهای پوشیده شده از خاک و ماسه به مسابقه پرداخته و خودشون رو به چالش می‌شکند. این حالت برای ماشین‌های آماده و البته قدرتمند شکل گرفته.

Path Finder: یک مود جدید که تنها در Dirt 5 شاهدش هستیم. کنترل سرعت و داشتن استراتژی از ویژگی‌های این حالته. مناسب برای هواداران سرسخت آف‌رود و کسانی که به بالا و پایین رفتن از صخره‌ها علاقه‌مند هستند.

Sprint: یک رقابت بسیار وسیع و جذاب. انتخابی معقول برای دریفترهایی که دوست دارن با ماشین‌های متفاوت به پیشروی بپردازند.

Ultra Cros: مکان‌های متنوع با طراحی مسیرهای غیرقابل پیش‌بینی. یک حالت کلاسیک و در عین حال زیبا که برای گیمرهای حرفه‌ای فرانچایز خلق شده.