استودیوی Red Barrels ساخت بازی The Outlast Trials را تایید کرد

استودیوی Red Barrels ساخت بازی The Outlast Trials را تایید کرد

دنیای گیم
دقایقی پیش استودیوی Red Barrels با انتشار تصویری ساخت نسخه جدید مجموعه ترسناک و محبوب Outlast را تایید کرد، بازی The Outlast Trials دنباله‌ای بر مجموعه ترسناک استودیوی Red Barrels بوده و باری دیگر بازیکنان رو به جهان این سری ترسناک خواهد برد. بازی هنوز درحال توسعه هست و جزئیات کاملی از این اثر منتشر نشده، The Outlast Trials شما رو به دوره جنگ سرد خواهد برد، به نظر می‌رسه که با یک اثر آنلاین یا حداقل همکاری‌محور روبرو باشیم چرا که در این اثر شما با سه نفر از دوستان خود هم به بازی خواهید پرداخت. 
این اثر دنباله مستقیم مجموعه Outlast نیست و می‌توان به عبارتی گفت که قصد سازنده از توسعه بازی، ساخت یک ریبوت بوده باشد، به هرحال TOT به بازیکنان قول داده که راه و رسم نسخه‌های پیشین رو به خوبی پیش گرفته و همچون آن‌ها به ترساندن گیمر بپردازه. از آنجا که بازی تحت توسعه قرار دارد احتمال عرضه آن برای کنسول‌های نسل 9 هم بسیار بالاست، پیش‌بینی میشه تا در مراسم TGA 2019 شاهد انتشار اطلاعات تکمیلی از این بازی باشیم. در پایان این پست شما می‌تونید اولین تصویر منتشر شده از The Outlast Trials را تماشا کنید. 


خب دوستان نظر شما درمورد The Outlast Trials چیست؟ درمورد بازی چه نظری دارید؟ آیا ساخت یک بازی همکاری‌محور براساس یک مجموعه ترسناک تک‌‎نفره ایده خوبی‌ست؟ حتما دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.