اطلاعیه تغییرات امتیارات کاربران سایت GM

اطلاعیه تغییرات امتیارات کاربران سایت GM

دنیای گیم
ضمن عرض سلام به همه ی گیمینگ مسترهای عزیز...

همونطور که می دونید چند روزیه ما درگیر راه اندازی بخش کاربری جدید و آپدیت های سایت هستیم.
ما مدتیه که متوجه شدیم باید تغییرات زیادی در کدنویسی بخش کاربران، نظرات و نحوه امتیازدهی به اعضا و پروفایل ها و همچنین سرورها شکل بگیره.
ولی برای گرفتن نتیجه ی دلخواه و اون چیزی که تو ذهنمون داشتیم ، باید همه چیز رو از نو بازسازی می کردیم تا بتونیم شرایط رو برای کاربرانمون بهینه تر کنیم.
به همین خاطر کارو زندگی خودمون رو گذاشتیم زمین و یک کار بسیار سخت ، نشدنی و دشوار رو انجام دادیم که هرچی بیشتر واردش شدیم ، سخت تر شد.
ما تمام کدهای بخش کاربران و نظرات رو از نو بازنویسی کردیم که یکی از مزیت های اون بوجود اومدن بخش Notfication و مطلع شدن از پاسخ به نظر شماست و همچنین کاربرانی که به هر دلیلی نتونستند با آدرس ایمیل خودشون هنگام ثبت نام ، کدفعال سازی دریافت کنند، از طریق پیامک به شماره تلفن همراه ، این کد رو دریافت کنند.

ما مجبور شدیم الگوریتم امتیازدهی به کاربران رو تغییر بدیم و این باعث میشه کلیه امتیازات اعضا شامل تغییرات جدیدی بشه ...
به همین خاطر کلیه فعالیت ها و امتیاز دهی به بیش از 2800 کاربر بازبینی و محاسبه شد و امتیازات جعلی زیادی که به دلیل باگ سیستم مثل چندین بار کلیک بر روی دکمه دانلود یا غیره فعال شده بود رو حذف کردیم .در سیستم امتیازدهی جدید ، کلیه امتیازات قبلی شما محاسبه و منظور شده ولی تغییرات اون از این به بعد با سیستم جدید جلو میره به علاوه اینکه تعداد HASH های اهدا شده به سایت هم باعث بالاتر رفتن امتیاز شما میشه و تمام ماینرها امتیازشون زیاد میشه و ممکنه بیان صدر جدول... در این سیستم دیگه رنگ ها و شماره ها نامفهوم نیستند و علاوه بر امتیاز عددی ، کاربران درجه و نشان در موضوعات مختلف دریافت می کنند.

ما هم اکنون در حال تست نهایی برای منتشر کردن این آپدیت ها هستیم و بزودی شما تغییرات زیادی رو در سایت مشاهده می کنید. 
بمحض آماده شدن و منتشر شدن آپدیت جدید، جزئیات تغییرات در قالب خبری جداگانه در سایت قرار میگیره.

پی نوشت: از ما نا امید نشید، بازی های زیادی مونده که باید آپلود کنم و به برخی از سوالات و درخواست ها رسیدگی بشه که متاسفانه اینکار به دلایل بالا به تاخیر افتاده
پی پی نوشت: این سرور دانلود ایران با محدودیت هایی که اخیرا متوجه شدم داره خیلی روی مخه و موقعی که ما این سرویس رو می خواستیم بگیریم هیچ جایی تو upera نگفته بود که این شرایط هم شامل حال سرویس میشه :|
پی پی پی نوشت: هفته نامه جی ام ویکلی هم با همت و کمک متین ، دوباره راه افتاده و چند ساعت پیش قسمت جدیدش منتشر شد که امیدواریم با توجه به درخواست ها اینبار بیشتر از قبل مورد استقبال قرار بگیره تا ما انگیزه ادامه دادنش رو داشته باشیم، بزودی یک روز فیکس در هفته برای منتشر شدنش اعلام می کنیم تا زمان انتشارش هر هفته دقیق معلوم باشه.