بازی A Total War Saga: TROY به مدت 12 ماه در انحصار فروشگاه EGS خواهد بود

بازی A Total War Saga: TROY به مدت 12 ماه در انحصار فروشگاه EGS خواهد بود

دنیای گیم
8 ماه پیش بود که بازی A Total War Saga: TROY معرفی و تریلرش منتشر شد. TROY جدیدترین دنباله بر مجموعه استراتژی Total War هست که بی‌شک هواداران زیادی داره. اخیرا شرکت SEGA و استودیوی Creative Assembly اعلام کردند که A Total War Saga: TROY در زمان عرضه تنها از طریق فروشگاه Epic Games Store قابل خرید خواهد بود. براساس جزئیات منتشر شده این عنوان در روز پنج‌شنبه 23 مرداد (13 آگوست) در دسترس قرار می‌گیره و از همه مهم‌تر در 24 ساعت اول عرضه به صورت رایگان به حساب کاربری گیمرها در EGS اضافه می‌شه. شما می‌تونین نسخه اصلی بازی رو بدون پرداخت هزینه‌ای در روز اول تجربه کنید. با اینکه نسخه Steam فعلا تاریخ مشخصی نداره اما این احتمال وجود داره تا بازی در آگوست سال 2021 برای این فروشگاه منتشر بشه.


در بازی A Total War Saga: TROY گیمر به جنگ‌های تروآ سفر می‌کنه و باید با قهرمانان اسطوره‌ای اون دوران از شهر بزرگ Troy در مقابل نیروهای دشمن محافظت کنه. همانطور که گفته شد این بازی استراتژی از طریق فروشگاه EGS در تاریخ 23 مرداد انتشار پیدا می‌کنه و احتمالا در آگوست سال بعد به استیم خواهد آمد. لازم به ذکره که این اثر به صورت انحصاری برای PC ساخته شده.

دوستان نظرتون درمورد مجموعه Total War چیه؟ منتظر دنباله این سری یعن TROY هستین؟ دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-14 ( 1 سال پیش )

خبر های مرتبط با Total War

مقاله های مرتبط با Total War

دانلود های مرتبط با Total War

ویدیو های مرتبط با Total War

موسیقی های مرتبط با Total War

والپیپر های مرتبط با Total War