بازی Amnesia: Rebirth ماد ماجراجویی دریافت کرد

بازی Amnesia: Rebirth ماد ماجراجویی دریافت کرد

دنیای گیم
استودیو Frictional Games رسما یک ماد تحت نام "ماد ماجراجویی" برای نسخه‌های Steam ،Epic Games و GOG بازی Amnesia Rebirth منتشر کرد. به گفته استودیو سازنده بازی، این ماد به بازیکنان امکان شنیدن داستان Rebirth رو بدون تجربه‌ای استرس‌زا و نگران‌کننده اهدا می‌کنه :
" بازی کماکان قالب جدی خود را حفظ خواهد کرد، اما این ماد، تجربه بازی رو ببشتر مشابه آثاری چون Indiana Jones می‌کنه. به عبارتی، حس ترس به حداقل میزان ممکن خواهد رسید."
این ماد، تمامی لحظه‌های مواجه شدن با هیولاها رو حذف می‌کنه؛ همچنین تمامی موسیقی‌های ترسناک بازی تغییر شکل میدن. محیط‌های بسته بازی نیز حدالامکان به محیط‌هایی باز تغییر پیدا کردن. لازم به ذکره که برای افزایش حس ماجرایی بازیکن، استودیو Frictional Games چندین پازل جدید رو در این ماد طراحی کرده تا حس کنجکاوی بازیکنان رو تحریک کنه. یکی از اعضای شرکت سازنده اذعان کرد :
" ما مطمئنیم که طرفداران بازی‌های داستان‌محور و ماجراجویی از این ماد لذت خواهند برد. همه گیمرها طرفدار ژانر ترس نیستن و ما نمی‌خوایم با این دلیل، بازیکنان رو از شنیدن داستان Tasi منع کنیم. ما ماد مشابه‌ای رو برای بازی SOMA هم عرضه کرده بودیم که با واکنش مثبتی از سوی طرفداران روبرو شد. "