بازی Batman ساخته telltale games در مراسم SXSW حضور خواهد داشت

بازی Batman ساخته telltale games در مراسم SXSW حضور خواهد داشت

دنیای گیم

استودیو telltale games اعلام کرد در مراسم SxSw 2016 نمایشی ویژه از بازی Batman خواهند داشت.همونطور که میدونید استودیو telltale games پارسال بود که از بازی Batman با نمایش یک تیزر کوتاه رونمایی کرد.این بازی قراره که از بعد دیگه ای به زندگی بروس وین بپردازه و شاهد ماجراهای هیجان انگیزی که قراره در داستان این بازی اتفاق بیفته باشیم.

مدت بسیاری زیادی بود که تل تیل گیمز هیچگونه خبری رو پیرامون این بازی منتشر نمیکرد و بازیکن ها هم هیچگونه اطلاعاتی از این بازی نداشتن به عبارتی در سکوت کامل خبری به سر میبرد تا اینکه امروز تل تیل گیمز اعلام کرد که در مراسم SXSW حضوری پررنگ خواهند داشت و جزئیات زیادی رو از بازی batman منتشر خواهند کرد.

SXSW / جنوب از طریق جنوب‌غربی (به انگلیسی: South by Southwest) مشهور به SXSW، یکی از بزرگترین فستیوال‌های موسیقی در ایالات متحده آمریکا هست.این فستیوال فرهنگی همه ساله در فصل بهار و در ماه مارس در شهر آستین از توابع ایالت تگزاس برگزار میشه.

این مراسم در 18 مارس با اجرای Greg Miller در شهر آستین آمریکا برگزار میشه.دوستان عزیز میتونن این مراسم رو از شبکه Twitch مشاهده کنن.به زودی تریلرها و خبرهای منتشر شده از این مراسم رو در وبسایت GM میتونین مشاهده کنین.

(آقای Greg Miller)


بچه ها در پایان نظرتون در مورد این خبر چیه ، لطفا نظرات خودتون رو با در میون بگذارین، ما دوست داریم که نظرات شما رو بدونیم.

نویسنده: 𝕸.𝕿𝖆𝖍𝖊𝖗𝖎
1394-12-23 ( 6 سال پیش )

خبر های مرتبط با Batman

مقاله های مرتبط با Batman

دانلود های مرتبط با Batman

ویدیو های مرتبط با Batman

موسیقی های مرتبط با Batman

والپیپر های مرتبط با Batman