بازی E.T. Armies در شبکه استیم عرضه شد

بازی E.T. Armies در شبکه استیم عرضه شد

دنیای گیم

امروز با خبر شدیم که یکی از بازی های برتر ایرانی برای فروش راهی شبکه استیم شده! این بازی همون ارتش فرازمینی خودمون هستش که شهریور 1394 برای رایانه های شخصی منتشر شده بود.نسخه ای که در شبکه استیم برای فروش قرار داده دو نسخه استاندارد و لوکس (گران) بازی ارتش های فرازمینی هستش که به ترتیب با قیمت 11.99 دلار و 15.99 دلار قابل خریداری هست.

در نسخه Deluxe Edition این بازی علاوه بر بازی اصلی ، کتاب هنری و موسیقی متن اصلی بازی قرار داده شده که شما میتونید تنها با پرداخت 3 دلار بیشتر این نسخه رو تهیه بکنید.همونطور که گفتم بازی ارتش های فرازمینی در سال 1394 منتشر شد.این عنوان یک بازی موفق ایرانی در سبک تیراندازی اول شخص علمی تخیلی هست که توسط استودیو بازی سازی ایرانی "راسپینا" برای پلتفرم PC ساخته شده.گرافیک این بازی با نسخهٔ رایگان موتور بازی سازی Unreal Engine 3 ملقب به "Unreal Development Kit" (مخفف:UDK) که خوشبختانه سازندگان موفق شدن با کمک این موتور یک گرافیک بسیار زیبا و عالی (در مقایسه با سایر عناوین داخلی) ایجاد کنن که در حال حاضردر ایران به عنوان یکی از برترین بازی ها در زمینه گرافیک شناخته میشه.


بچه ها در پایان نظرتون در مورد این خبر چیه، لطفا نظرات خودتون رو با ما در میون بگذارین، ما دوست داریم که نظرات ارزشمند شما رو بدونیم.
نویسنده: 𝕸.𝕿𝖆𝖍𝖊𝖗𝖎
1394-12-21 ( 7 سال پیش )

ویدیو های مرتبط با E.T. Armies

والپیپر های مرتبط با E.T. Armies