بازی HITMAN 3 حجم سه‌گانه‌اش را به زیر 100 گیگابایت می‌رساند

بازی HITMAN 3 حجم سه‌گانه‌اش را به زیر 100 گیگابایت می‌رساند

دنیای گیم
هنگام انتشار HITMAN 3، محتوای بازی بیشتر از یک محصول خواهد بود. نسخه سوم سه‌گانه ریبوت شده HITMAN به عنوان یک پلتفرم بر سایر بازی‌های این سری عمل می‌کنه و گیمرها این توانایی رو دارن تا دو نسخه دیگر رو از طریق این بازی به انجام برسونند. با این حال اما آنچنان راجع به این اثر چیزی نشنیدیم و خیلی‌ها کنجکاون تا بدونن این ویژگی چطور عمل می‌کنه. یکی از نگرانی‌های هواداران به حجم HITMAN 3 مربوط می‌شه. یک هارد SSD با چه اندازه‌ای برای نصب بازی کافیه؟ اخیرا استودیوی IO Interactive اعلام کرد که آن‌ها به نوعی حجم اشغالی بازی رو مدیریت کردن و کل این تریلوژی زیر 100 گیگابایت حجم خواهد داشت.

"چیزی که مطمئنا از شنیدنش خوشحال می‌شین اینه که ما تونستیم فضا و حجم بازی رو مدیریت کنیم و اون رو به شکل قابل ملاحظه‌ای پایین بیاریم. هر سه بازی سری HITMAN زیر 100 گیگابایت خواهند بود. بزرگ‌ترین برگ برنده ما اینه که تونستیم با مدیریت داده‌ها، ساختار فایل‌ها رو تغییر داده، دیتاهای دوتایی رو از بین ببریم و از ساخته شدن‌شون جلوگیری کنیم. همچنین باید گفت که ما از یک فناوری کاملا جدید و بهتر برای فشرده‌سازی تکسچرها بهره می‌بریم."IOI در ادامه توضیح داد که دو بازی قبلی سری درکنار اینکه به HITMAN 3 اضافه می‌شن، بلکه شما می‌تونین اون‌ها با گرافیک بصری بهبود یافته و بهینه‌سازی بهتر تجربه کنید. IOI با آپگرید موتور گرافیکی خود و بهره‌وری از فناوری‌های گرافیکی مختلف، به راه‌های جدیدی دست پیدا کرده که اون‌‌ها رو روی بازی‌های قبلی پیاده‌سازی می‌کنه.

"ما انجین خودمون رو با بازتاب فضای نمایشگر ارتقا دادیم. خوبی این ویژگی اینه که دو نسخه قبلی رو از نظر گرافیکی بهینه کرده و جلوی بروز مشکلات گرافیکی رو می‌گیره."HITMAN 3 از اولین بازی‌های سال 2021 هست و در تاریخ چهارشنبه 1 بهمن (20 ژانویه) برای Xbox Series X|S، PlayStation 5، Xbox One، PlayStation 4، Stadia و PC عرضه خواهد شد. برای تجربه نسخه‌های قبلی روی این بازی، باید اون‌ها رو از قبل خریداری کرده باشید. هر دو نسخه این سری با تخفیف‌های خوب در فروشگاه‌های مجازی قابل خرید هستند.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-10-16 ( 11 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Hitman

مقاله های مرتبط با Hitman

دانلود های مرتبط با Hitman

ویدیو های مرتبط با Hitman

موسیقی های مرتبط با Hitman

والپیپر های مرتبط با Hitman