بازی Mafia 3 کرک شد ! نام Voksi دوباره درخشید. دانلود کرک

بازی Mafia 3 کرک شد ! نام Voksi دوباره درخشید. دانلود کرک

دنیای گیم
صحبت ها و هیجان در مورد بازی مافیا 3 این روز ها به اوج خودش رسیده و همه منتظر هستند که عملکرد این بازی رو ببینند. همانطور که بارها در سایت گفته بودیم، این بازی از قفل DENUVO استفاده نمی کنه و بالاخره کرک نهایی و معتبرش توسط Voksi Bulgarian منتشر شد.
بازی مافیا 3 از سیستم قفل Arxan Anti-Tamper (که نسخه های قبلی تر اون در بازی GTA V استفاده شده بود) به علاوه یک سری سفارشی سازی های خاص بهره می بره. به عنوان مثال فایل steam_api64.dll رو نمیشه پیدا و دستکاری کرد چون هنگام اجرا ، فقط در حافظه ی بازی قابل دسترسی هستش. در هر صورت "وکسی" تونسته این بازی رو با حجم تقریبی 15 مگابایت کرک کنه که شما می تونید همین حالا این کرک رو با لینک مستقیم و در حجم فشرده 4.5 مگابایت دریافت کنید.(تصویر فایل های موجود در کرک)

شما می تونید بزودی ، نسخه کامل و فشرده شده این بازی( بدون هیچ حذفیاتی) را به همراه کرک ،  از سایت GM دانلود کنید.


بروزرسانی خبر ( 23 مهر 95 )
کرک / Crack نسخه Reloaded و جدید بازی هم که بتازگی منتشر شده می تونید از طریق لینک زیر بصورت مستقیم دانلود کنید و با جایگزین کردنش روی کرک های قبلی ، بازی کنید.
توجه : این کرک با پردازنده هایی که SSE 4.1 رو پشتیبانی نمی کنند کار نمیکند. اگر نمیدونید که CPU شما از4.1 SSE پشتیبانی می کند یا نه ، به سایت CPUBOSS.COM بروید و مدل CPU خودتون رو وارد کنید تا اطلاعات رو ببینید
 دانلود کرک نسخه RELOADED (جدید) - بصورت جداگانه