بازی Yakuza: Like a Dragon به پلتفرم PC می‌آید!

بازی Yakuza: Like a Dragon به پلتفرم PC می‌آید!

دنیای گیم
براساس جزئیات لو رفته از طریق دیتابیس Steam نسخه PC بازی Yakuza: Like a Dragon در راه بوده و این اثر برای پلتفرم محبوبمون عرضه خواهد شد. دیتابیس Steam جزء منابع معتبر در زمینه لو دادن بازی‌هاست و به نظر می‌رسه که این اتفاق به زودی به واقعیت بپیونده. Yakuza: Like a Dragon یکی از دنباله‌های مجموعه فوق‌العاده Yakuza هست که در انحصار کنسول PlayStation 4 بوده و تنها در کشور ژاپن قابل بازیه و تیم سازنده هنوز خبری از توسعه نسخه انگلیسی بازی نداده. درواقع خیلی جالب می‌شه که بدونیم ورژن PC عنوان Yakuza: Like a Dragon زیرنویس انگلیسی خواهد داشت یا خیر. 


مجموعه Yakuza همواره به علت سناریوی بی‌نظیر و روایت فوق‌العاده‌ای که داشته جزء آثار محبوب PlayStation بوده و هست. کمپانی SEGA تا به اینجا Yakuza Kiwami، Yakuza Kiwami 2 و Yakuza 0 رو برای PC عرضه کرده پس احتمال انتشار نسخه PC سایر دنباله‌های این سری در آینده نیز دور از انتظار نیست. باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌‌ده.

دوستان نظر شما درمورد Yakuza: Like a Dragon چیه؟ با این مجموعه آشنایی دارین؟ نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.