بازیگر نقش Vaas به بازگشت به سری Far Cry اشاره می‌کند!

بازیگر نقش Vaas به بازگشت به سری Far Cry اشاره می‌کند!

دنیای گیم
Michael Mando بازیگر نقش ماندگار شخصیت Vaas در بازی Far Cry 3 طی جوابی به یکی از هواداران این اثر به شکل مرموزی پاسخ داد. Mando در پاسخ یکی از هوادارانش که از او درمورد شخصیت واس پرسید گفت: " ازتون خیلی ممنونم! کاراکتر واس روحیه حیوانی من رو نشون می‌داد و درواقع خلق این کاراکتر برای من خیلی باارزشه. من هنوز به عنوان واس شناخته می‌شم و هنوز عاشق شخصیت‌پردازی او هستم که منو به شدت خوشحال می‌کنه. کسی چه می‌دونه، شاید من خیلی زودتر از آنچه که فکر ش رو بکنم نقش واس رو بازی کنم"


آقای Mando با همین جمله "خیلی زودتر" کاری کرد تا هواداران Ubisoft و سری Far Cry دوباره به نظریه‌پردازی درمورد دنباله این عنوان بپردازند. اینکه شخصیت واس دوباره به چندگانه Far Cry ملحق بشه چیز عجیبیه چرا که در داستان بازی اتفاقی افتاد که دیگر نمی‌شه از این شخصیت در سناریو بهره برد. با این حال یوبی‌سافت این روزا کارهای عجیبی می‌کنه و همین باعث می‌شه تا ما به حضور دوباره آقای Mando در سری Far Cry امیدوار بشیم. کاراکتر واس بی‌شک از بهترین آنتاگونیست‌های بازی‌های ویدیویی و سری Far Cry هست که با دیالوگ‌های ماندگار و نقش‌آفرینی دیوانه‌وار هواداران این سری رو تا مرز جنون برد. حال بازگشت او قطعا یک امر انقلابیه، خیلی‌ها می‌گن سریال یا فیلمی از Far Cry در راهه که آقای Mando ممکنه داخلش نقش‌آفرینی کنه. در هرحال همه این‌ها شایعه هست و بهتره منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌ده.

دوستان نظرتون درمورد حرف‌های آقای Mando چیه؟ به نظرتون شاهد بازگشت کاراکتر واس در Far Cry خواهیم بود؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-2-4 ( 2 سال پیش )

خبر های مرتبط با Far Cry

مقاله های مرتبط با Far Cry

دانلود های مرتبط با Far Cry

ویدیو های مرتبط با Far Cry

موسیقی های مرتبط با Far Cry

والپیپر های مرتبط با Far Cry