برای بار دیگه بازی Uncharted 4: A Thiefs En تاخیر خورد!

برای بار دیگه بازی Uncharted 4: A Thiefs En تاخیر خورد!

سایر پلتفرم ها

در حالیکه این روزها همه خودشون رو برای روز 26 آوریل آماده میکنن تابتونن بازی آنچارتد 4: پایان یک دزد رو از فروشگاها خریداری کنن البته ما هم به عنوان بخش کوچیکی از دوستداران بازی آنچارتد برای رسیدن این روز لحظه شماری میکنیم.اما به تازگی ناتی داگ خبری رو در خصوص بازی آنچارتد 4 منتشر شده که باعث شاکی شدن طرفداران شده! چون ناتی داگ به طور رسمی اعلام کرده که نسخه چهارم آنچارتد بار دیگه تاخیر خورده و طرفداران برای تجربه این بازی باید کمی بیشتر صبر کنند.

آقای شاون
لیدن رئیس و مدیر عامل شرکت سرگرمی های کامپیوتری سونی امریکا (SCEA) این خبر رو در بلاگ پلی استیشن به طور رسمی منتشر کرد.ایشون در ادامه توضیح دادن که :
" تیم ناتی داگ به شدت در حال کار بر روی آنچارتد 4 هستن و روزهای پایانی این ماه مراحل توسعه این بازی به پایان میرسه.ما اینکارو بخاطر این کردیم که تونسته باشیم در پایان یک عنوان مناسب و شایسته ای رو برای طرفدارانمون عرضه کنیم.البته جای نگرانی نیست چون مدت زمان تاخیر بازی فقط دو هفته هست و ما تو این فرصت میتونیم زمان بیشتری رو صرف مشکلات و کمبودهای بازی کنیم.

ما میدونیم که شما از شنیدن این خبر ناراحت شدین و متاسفانه باید کمی بیشتر منتظر تجربه جدیدترین بازی ناتی داگ بمونید اما مطمئن باشید که بازی فوق العاده هست و ما به شما اطمینان کامل میدیم که آخرین ماجراجویی نیسن دریک یکی از بهترین تجربه ها رو برای شما به ارمغان بیاره."

خب بچه ها دیدین که فقط دو هفته دیگه باید برای منتشر شدن آنچارند 4 صبر کنیم البته ما باید بهشون ق بدیم چون بازی آنچارتد یک عنوان معمولی نیست، انتظارها از نسخه چهارم به شدت زیاده و ناتی داگ در قبال این موضوع به شدت احساس مسئولیت میکنه و دوست داره که طرفدارها یک عنوان کامل و شگفت انگیز رو تجربه کنن. بازی آنچارتد 4: پایان یک دزد قراره که در 10 مه امسال برای پلی استیشن 4 عرضه بشه.


بچه ها در پايان نظر شما در مورد اين خبر چيه، لطفا نظرات خودتون رو با در ميون بگذاريد، ما دوست داريم نظرات ارزشمند شما رو بدونيم.