تعدادی از انحصاری‌های PlayStation به PC پورت می‌شوند

تعدادی از انحصاری‌های PlayStation به PC پورت می‌شوند

دنیای گیم
این روزها صحبت درمورد عرضه‌ بازی‌های انحصاری PlayStation برای PC جزو مباحث داغ به حساب میاد. مشخصه که Sony قصد داره آثار متفاوت کنسول‌ش رو به PC بیاره اما حدس و گمان درمورد اینکه چه اثری به پلتفرم محبوب ما پورت می‌شه، همواره PCگیمرها رو آزار می‌ده. اخیرا Lance McDonald، مادساز و Dataminer شناخته شده، در توییتر صحبت‌هایی راجع به این موضوع انجام داد. به گفته این شخص، بازی‌های مختلفی از برند PlayStation به PC پورت می‌شن اما متاسفانه هیچ یک از این آثار Bloodborne نیستن.
 "اگه Bloodborne به PC پورت بشه خوشحال می‌شم که بگم از این موضوع با خبر بودم اما این یک دروغ به حساب میاد. من از انتشار پورت PC عناوین مختلف PlayStation آگاهی دارم اما هیچ یک از این بازی‌ها Bloodborne نیستن. مردم فکر می‌کنن که من از Bloodborne و اخبار پیرامون‌ش باخبرم اما اینطور نیست. من هر روز به دنبال اطلاعات مختلف، لیک و شایعه‌ها می‌گردم ولی چیزی پیدا نمی‌کنم."


 Sony تا اینجا بازی‌های مختلفی از جمله Horizon Zero Dawn، Death Stranding و Days Gone رو برای PC عرضه کرده. به دنبال لانچ موفقیت‌آمیز این عناوین، رییس PlayStation Studios یعنی Hermen Hulst، از خرید استودیوی Nixxes توسط Sony خبر داد. Nixxes سابقه‌ای طولانی در پورت کردن بازی‌ها برای PC داره. با این حال، هنوز مشخص نیست که بازی بعدی Sony برای PC چی هست. پیش از این، تگ انحصاری PlayStation از روی جلد Ghost of Tsushima برداشته شد اما خب تا اینجای کار، هنوز عرضه این محصول برای PC تایید نشده. این اتفاق برای نسخه چهارم Uncharted هم افتاد. باوجود تمام این‌ها، هنوز هیچ خبری در این رابطه وجود نداره.