خبر داغ: Titanfall 2 در راه است!

خبر داغ: Titanfall 2 در راه است!

دنیای گیم
تقریبا 2 سال پیش بازی تیر اندازی اول شخص، آنلاین استودیو Respawn منتشر شد و خوشبختانه شاهد بازخوردهای مثبتی در رسانه ها بودیم البته دیدگاه های منفی هم راجع به IP استودیو رسپاون در این بین دیده میشد مثل افرادی که معتقد بودند که این همه تبلیغات و حرف ها، مخصوصا نداشتن بخش کمپین، نتونست انتظارات ما رو برآورده کنه و مسائل دیگری که نمیخواهیم فعلا در موردش صحبت کنیم، البته این رو هم باید گفت که Titanfall جدا از این مسائل، هنوز هم یک بازی معقول و سرگرم کننده برای طرفداران به شمار میرود.با GM و جزئیات بیشتر همراه باشید.

از همان روز اول، ما میدونستیم که EA برای تیتان فال یک دنباله نامشخصی در نظر گرفته و مطمئنیم که همین الان استودیو رسپاون مشغول ساخت نسخه دوم تیتان فال هستند.اما نیاز به یک منبع معتبر بود تا ممکن بودن این گفته هایمان رو ثابت کنیم و مطمئنم که شما هم مشتاق شنیدن خبرهای خوبی در رابطه با Titanfall 2 هستید، پس خوب گوش کنید، چون امروز همون روزی هست که ما منتظرش بودیم! آقای اندرو ویلسون مدیر عامل شرکت EA در رابطه با این موضوع گفتند: من بازی را دیدم و ایمان کامل به تیم توسعه دهنده دارم! آقای ویسلون گفتند که تجربه تیتان فال جدید"شگفت انگیز به نظر میرسد" و Respawn سخت در تلاش است تا یک محصول عالی را ارائه دهد.ایشون همچنین تاریخ انتشار تیتان فال 2 رو سال 2017 اعلام و در ادامه به انتشار نسخه جدیدی از Battlefront اشاره کردند! این اطلاعات در طول "تماس حقوقی/درآمد" به اشراک گذاشته شدند، جایی که EA این جزئیات اعلام شده را منتشر کردند.

اگر به یاد داشته باشین TitanFall برای xbox one و PC طی دو سال گذشته منتشر شده بود و مسلما نسخه ps4 در لیست پلتفرم های این بازی وجود نداشت اما در TitanFall 2 نسخه ps4 بازی طبق گقته آقای ویلسون، تایید شده هست!


به هر حال ما امیدواریم در TitanFall 2 شاهد بخش تک نفره همراه با داستانی خوب و هیجان انگیز باشیم و صرفا سازندگان مثل نسخه اول بر روی حالت چند نفره آنلاین تمرکز نکنند!
آیا شما دوست دارید که در TitanFall 2 بخش داستانی وجود داشته باشه و یا صرفا حالت چند نفره آنلای رو ترجیح میدید!؟ لطفا نظراتتون رو با ما در میان بگذارید.