دو بازی Alan Wake: American Nightmare و Observer را به صورت رایگان از فروشگاه Epic Games دریافت کنید

دو بازی Alan Wake: American Nightmare و Observer را به صورت رایگان از فروشگاه Epic Games دریافت کنید

دنیای گیم
شرکت Epic Games اعلام کرد که کاربران فروشگاه مجازی Epic Games Store هم‌اکنون می‌توانند دو بازی Alan Wake: American Nightmare و Observer را به صورت رایگان دریافت کنند. Epic Games پیش از این عناوین Metro 2033 Redux و Eveything را به همراه بازی Minit به صورت رایگان در دسترس کاربران EGS قرار داد. کاربران این فروشگاه می‌توانند از امروز تا تاریخ 2 آبان ماه این دو عنوان را دریافت کنند. 


مجموعه Alan Wake را حتما به یاد دارید، آثاری با سناریوی جذاب، گیم‌پلی درگیرکننده و گرافیکی قابل‌قبول، نسخه دوم این مجموعه که با عنوان American Nightmare شناخته می‌شود، بازیکنان را در نقش کاراکتر همیشگی این مجموعه یعنی Alan Wake قرار می‌دهد، او در این نسخه به دنبال شکست Mr. Scratch می‌باشد. اثر مذکور برخلاف نسخه پیشین، بیشتر به سمت اکشن بودن رفته و تعداد زیادی اسلحه و دشمن را در برابر بازیکن قرار ‌می‌دهد.


از طرفی بازی Observer نیز اثری‌ست درخورِ سبک ترسناک، داستان این بازی در سال 2084 دنبال می‌شود، شما در نقش کارآگاهی به نام Dan Lazarski باید خاطرات یک‌سری مقتول را بررسی و مرور کنید، خاطراتی که قطعا از ترس گیمرها را به صندلی میخکوب می‌کند. لحظات ترسناک بازی هم کم نبوده و قطعا تجربه‌ای به یادماندنی را برای بازیباز رقم می‌زند. با اینکه Observer یکی از آثار متوسط استودیوی Bloober Team می‌باشد اما مطمئنا ارزش تجربه را داراست، شما می‌توانید از طریق این صفحه نقد و بررسی Observer را در GM مطالعه کنید. 

هنوز مشخص نیست که شرکت Epic Games برای هفته آینده چه برنامه‌ای دارد اما تا اینجای کار عناوین جالب و باارزشی در این فروشگاه رایگان کرده، شما می‌توانید با استفاده از این لینک به صفحه بازی‌های موردنظر رفته و با ساخت اکانت و ثبتِ آن، این عناوین را به صورت رایگان به Library خود اضافه کرده و آن‌ها را نصب و تجربه کنید.