دو فیلم اقتباسی از آثار SimCity و The Sims ساخته خواهد شد

دو فیلم اقتباسی از آثار SimCity و The Sims ساخته خواهد شد

دنیای گیم
ظاهرا کمپانی فیلم‌سازی Legendary Pictures به دارایی‌های EA چشم دوخته تا ازشون فیلم بسازه. گفته شده این شرکت خواهان ساخت دو فیلم اقتباسی از آثار موفق The Sims و SimCity هست، شرکت Legendary Pictures پیش از این در سال 2016 فیلم اقتباسی Warcraft و در سال 2019 فیلم پرفروش Detective Pikachu رو به پرده نقره‌ای برد. براساس جزئیات فیلم SimCity یک اثر کمدی خواهد بود که وقایعش در دنیای این سری بازی‌ رخ می‌ده. تا اینجا هیچ چیز از تیم بازیگری و یا کارگردانی مشخص نیست. حتی گفته شده سناریوی فیلم قراره یک نمای کلی از کاراکترها رو به مخاطب نشان بده، به گونه‌ای که اسم شخصیت‌ها "مادر"، "پدر" و "فرزند" خواهد بود. جزئیات مرتبط با اقتباس The Sims از SimCity کمتره. گفته شده سناریوی فیلم براساس آنچه که در بازی دیدیم اتفاق میوفته. داستان بازی درمورد دختری به نام Katie خواهد بود، شخصیت مکمل نیز مردی به اسم Cliff هست.


با اینکه ما این جزئیات رو به دست آوردیم اما باید توجه داشته باشیم که این دو پروژه اقتباسی در مراحل اولیه تولید به سر می‌برن و تا زمان مشخص شدن کادر بازیگری و کارگردانی مدتی طول خواهد کشید. از سویی مشخص شدن زمان اکران فیلم و سایر اتفاقات همه‌شون به زمان بستگی دارن چرا که مدتی طول می‌کشه تا همه‌چیز تمام و کمال مشخص بشه. از سویی هنوز اطلاعات رسمی منتشر نشده، پس بهتره منتظر خبرهای بیشتر و از سویی تریلر باشیم.

دوستان نظر شما درمورد ساخت این فیلم‌ها چیه؟ کدام اثر رو موفق‌تر می‌بینین؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.