سرویس Uplay Plus بیش از 100 بازی را به مدت 7 روز در دسترس شما قرار می‌دهد

سرویس Uplay Plus بیش از 100 بازی را به مدت 7 روز در دسترس شما قرار می‌دهد

دنیای گیم
شرکت Ubisoft به مناسبت نزدیک شدن به مراسم اختصاصی خودش تحت نام Ubisoft Forward اعلام کرد که تعرفه رایگان سرویس Uplay+ هم‌اکنون در جریانه. این تعرفه رایگان یا اصطلاحا free trial به شما امکان بازی کردن تمامی آثار این سرویس گیمینگ به مدت 7 روز رو اهدا می‌کنه؛ ضمن اینکه تنها تا 27 جولای 2020، یعنی چیزی نزدیک به 20 روز دیگه در جریان خواهد بود. در ادامه جزئیات رسمی که توسط Ubisoft در این خصوص منتشر شده مطالعه می‌کنید :
" یک تعرفه رایگان از تاریخ 7 تا 20‌ام جولای 2020. برای استفاده از این تعرفه به یک کارت بانکی معتبر نیاز دارید. بعد از تموم شدن تعرفتون بعد از 7 روز، شما می‌تونید با پرداخت ماهی 15 دلار از سرویس ما استفاده کنید. "
این سرویس به تازگی راه‌اندازی شده و برای شما امکان بازی کردن بیش از 100 عنوان مختلف از استودیو Ubisoft رو امکان‌پذیر می‌کنه. این بازی‌ها شامل عناوین AAA زیادی چون Assassin's Creed Odyssey ،Ghost Recon Breakpoint ،The Division 2 ،Rainbow Six و Splinter Cell Blacklist می‌شن. صحبت از سرویس‌های رایگان شد، Ubisoft کمتر از چند روز دیگه نسخه رایگان Watch Dogs 2 رو حین مراسم UbiForward به گیمرها اهدا می‌کنه، پس مطمئن شید که از دستش نمی‌دید. شما می‌تونید از این لینک در تعرفه رایگان Uplay Plus ثبت نام کنید. اگه ازتون کارت بانکی درخواست کرد نگران نباشید، فروشنده‌‌هایی در دور و اطراف پیدا می‌شن که می‌تونند اکانت‌هایی با تعرفه ثبت شده رو براتون تهیه کنند...