شایعه: Call of Duty Black Ops: Cold War نام نسخه بعدی فرانچایز COD است

شایعه: Call of Duty Black Ops: Cold War نام نسخه بعدی فرانچایز COD است

دنیای گیم
مطمئنا یکی از بزرگترین علامت سوال‌های سال 2020 به نسخه بعدی فرانچایز Call of Duty برمی‌گرده. باوجود اینکه شایعات زیادی از این بازی منتشر شده و جزئیات احتمالی و غلط زیادی از بازی وجود داره اما هیچ شخصی حتی نام بازی رو هم نمی‌دونه. از آنجا که کمپانی Activision همیشه در ماه می از بازی‌های COD رونمایی می‌کنه، انتظار می‌ره تا این بازی طی روزهای آینده معرفی بشه اما هنوز خبری از معرفی و تریلر نیست. حال طبق شایعه جدیدی که توسط یکی از کاربران توییتر منتشر شده، گیمرها می‌تونن اکنون از نام نسخه بعدی COD باخبر بشن. این جزئیات توسط کاربری با نام Okami13 منتشر شده که جزء شناخته شده‌ترین لیکرها در بین هواداران Call of Duty هست. او اخیرا درمورد ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered هم جزئیات مهمی منتشر کرد که همه‌شون درست از آب در اومدند.


براساس اخبار منتشر شده توسط این شخص، نسخه بعدی فرانچایز COD با عنوان Call of Duty Black Ops: Cold War شناخته می‌شه. اطلاعات Okami13 هم مشابه با شایعات قبلی به عنوانی اشاره می‌کنه که در دوران جنگ سرد روایت می‌شه. اخبار لو رفته قبلی هم به بازگشت شخصیت‌های این سری یعنی Alex Mason و Frank Woods اشاره می‌کردند. Okami13 به غیر از نام بازی از جزئیات دیگری حرف نزد و به همین خاطر ما نمی‌دونیم دقیقا با چه عنوانی روبرو هستیم. لازم به ذکره که بگیم این منبع خبری تنها زمانی اطلاعات مربوط به COD رو فاش می‌کنه که اکتیویژن قراره مدتی بعد از اون رونمایی کنه، پس این احتمال وجود داره تا بالاخره در ماه می شاهد رونمایی از بازی موردانتظار COD 2020 باشیم. پس بهتره منتظر بمونیم و ببینیم COD: BOCW حقیقت داره یا خیر.

دوستان فکر می‌کنین این شایعه صحیح باشه؟ منتظر نسخه بعدی COD هستین؟ اگر مایلین نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-2-31 ( 2 سال پیش )

خبر های مرتبط با Call of Duty

مقاله های مرتبط با Call of Duty

دانلود های مرتبط با Call of Duty

ویدیو های مرتبط با Call of Duty

موسیقی های مرتبط با Call of Duty

والپیپر های مرتبط با Call of Duty