شایعه: Far Cry 6 در رویداد Ubisoft Forward معرفی خواهد شد

شایعه: Far Cry 6 در رویداد Ubisoft Forward معرفی خواهد شد

دنیای گیم
مدتی قبل کمپانی Ubisoft تایید کرد که قراره تا سال مالی آینده 5 بازی AAA به بازار عرضه کنه. این شرکت می‌خواد با 5 بازی پرهزینه تا سال آینده نام خودش رو باری دیگر بر سر زبان‌ها بندازه. تا اینجا ما با چهار بازی این فهرست آشنا شدیم: Assassin's Creed Valhalla، Rainbow Six Quarantine، Watch Dogs: Legion و Gods and Monsters. حال بازی پنجم این فهرست چیه؟ هیچکس نمی‌دونه و گمانه‌زنی‌ها باری دیگر آغاز شده. آخرین شایعات به نسخه جدید سری Far Cry اشاره می‌کرد. پیش از این گفته شد که این بازی قراره یک دنباله از بزرگترین فرانچایزهای یوبی‌سافت باشه که فعلا هویتش نامشخصه. براساس گزارش منتشر شده، Far Cry 6 قطعا پنجمین و آخرین بازی فهرست AAA یوبی‌سافت هست. 


براساس شایعات این بازی قراره در مناطق هیجان‌انگیزتری جریان داشته باشه و تیم سازنده قصد داره از ایالات متحده آمریکا خارج بشه. با این وجود بهتره این شایعه رو هم یک خبر بدون تاییدیه حساب کنیم و منتظر اخبار رسمی بمونیم. یوبی‌سافت قصد داره در رویداد Ubisoft Forward بازی‌هاش رو نمایش بده و از آثار جدیدش رونمایی کنه. مطمئنا دنباله Far Cry می‌تونه گزینه خوبی باشه و باید دید چه اتفاقی رخ می‌ده. Ubisoft Forward در روز یک‌شنبه 22 تیر (12 جولای) برگزار بشه

دوستان نظر شما چیه؟ فکر می‌کنین نسخه بعدی Far Cry در دست ساخت باشه؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-20 ( 1 سال پیش )

خبر های مرتبط با Far Cry

مقاله های مرتبط با Far Cry

دانلود های مرتبط با Far Cry

ویدیو های مرتبط با Far Cry

موسیقی های مرتبط با Far Cry

والپیپر های مرتبط با Far Cry