شایعه: Red Dead Redemption Remake اوایل سال بعد عرضه می‌شود

شایعه: Red Dead Redemption Remake اوایل سال بعد عرضه می‌شود

دنیای گیم
براساس جزئیات جدیدی که توسط یک منبع ناشناس منتشر شده، کمپانی Rockstar قصد داره امسال ریمیک نسخه اول Red Dead Redemption رو معرفی کنه. از زمان انتشار RDR2 همه گیمرها خواهان معرفی بازی جدید شرکت محبوب Rockstar هستند. عده‌ای حدس می‌زنن این بازی GTA VI باشه، از سویی شایعات به ساخت بازی‌های دیگری مثل L.A. Noire 2 و Bully 2 اشاره می‌کنند. با این وجود طبق شایعه جدیدی که منتشر شده راک‌استار می‌خواد ریمیک اولین نسخه RDR رو بسازه و اون رو برای سال 2021 منتشر کنه. عرضه GTA 6 از آنچه که فکرش رو می‌کنیم خیلی دورتره اما ممکنه راک‌استار با یک استراتژی خلاقانه دست به یک ابتکار بزنه. براساس گفته‌های این لیکر بازی RDR Remake یک بازسازی کامل از نسخه اول هست که با موتور گرافیکی RDR2 انجام شده. مکانیزم‌های بازی همچون ماهی‌گیری و شکار بهبود پیدا کردن و گیمر شاهد ماموریت‌های بهتر و بیشتری هم هست. 


گفته شده که احتمالا شاهد حضور کاراکترهای نسخه دوم مثل Arthur Morgan هستیم. شخصیت اصلی RDR یعنی John Marston با صداپیشه اصلی خود یعنی Rob Wiethoff برمی‌گرده. براساس اطلاعات، بازی ممکنه امسال یا در ربع اول یا دوم سال 2021 معرفی بشه. این ریمیک برای کنسول‌های نسل 9 و PC درحال ساخته. شاید علت اصلی اینکه نسخه اول RDR تا اینجا برای PC پورت نشده نیز همین باشه. این احتمال وجود داره که راک‌استار بخواد چنین حرکت هوشمندانه‌ای بزنه و یک ریمیک ماندگار رو منتشر کنه. علاوه بر این‌ها، منبع خبری ما اعلام کرد که GTA VI تا تابستان سال 2022 معرفی نخواهد شد. اگر این شایعه حقیقت داشته باشه، پس این چند سال شاهد حکومت فرانچایز RDR بر بازی‌های ویدیویی هستیم. باید صبر کنیم و منتظر اخبار رسمی بمونیم.

دوستان نظر شما چیه؟ فکر می‌کنین ریمیک کردن RDR ایده خوبی باشه؟ حتما دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-14 ( 1 سال پیش )

خبر های مرتبط با Red Dead

مقاله های مرتبط با Red Dead

دانلود های مرتبط با Red Dead

ویدیو های مرتبط با Red Dead

موسیقی های مرتبط با Red Dead

والپیپر های مرتبط با Red Dead