شایعه: Resident Evil 3 Remake برای انتشار در سال 2020 برنامه‌ریزی شده است

شایعه: Resident Evil 3 Remake برای انتشار در سال 2020 برنامه‌ریزی شده است

دنیای گیم
بدون‌شک نسخه سوم فرانچایز Resident Evil با عنوان Resident Evil: Nemesis یکی از بهترین بازی‌های این مجموعه و عناوین ترسناک شمرده می‌شود، اثری که در زمان عرضه از یک شاهکار ترسناک هم فراتر بود و حالا که به آن نگاه می‌کنیم، ممکن است چندان گیرا و پویا نباشد، همین باعث می‌شود تا خیلی از هواداران سری Resident Evil از کمپانی Capcom درخواست ساخت بازی Resident Evil 3 Remake را داشته باشند. به گفته یک یوتیوبر به نام Spawn Wave، او اعلام کرده که باتوجه به موفقیت عظیمی که Resident Evil 2 Remake داشته و چه از لحاظ کسب جایزه و یا جلب نظر مردم با استقبال ویژه‌ای روبرو شده است، کمپانی سازنده دوست دارد تا باری دیگر یک بازی ریمستر بسازد، این بازی Resident Evil 3 Remake خواهد بود که گفته می‌شود در سال 2020 به بازار عرضه می‌شود، با اینحال طرفداران این مجموعه دوست دارند تا یکبار دیگر در خیابان‌های Raccoon City قدم گذاشته و درحالی که Nemesis در تعقیب‌شان است، از دستش فرار کنند. 


Resident Evil 2 Remake در تاریخ 21 دی به بازار انتشار یافت و از همان ابتدا موفق شد بازخوردهای مثبت خیره‌کننده‌ای را دریافت کند، این اثر اخیرا به عنوان بهترین بازی سال از دید Golden Joystick Awards انتخاب شد، بدون‌شک RE2 Remake یکی از بهترین بازی‌های ریمستر طی سالیان اخیر است و قطعا انتظارها از نسخه ریمستر بعدی شرکت کپکام بالا خواهد بود. با اینکه ساخت Resident Evil 3 Remake چندان صحیح و نزدیک نیست اما باز هم امیدهای زیادی نسبت به ساخت این بازی وجود دارد. کپکام هم‌اکنون درحال کار با استودیوی Neo Bards است تا کار توسعه بازی Resident Evil: Project Resistance را به اتمام برساند، با اینکه این بازی یک داستان و کمپین تک‌نفره دارد اما محور اصلی بازی کار تیمی و بازی آنلاین است، با توسعه این اثر معرفی و انتشار Resident Evil 3 Remake بعید به نظر می‌رسد ولی همچنان باید صبور باشیم و منتظر اخبار جدید بمانیم. 

خب دوستان نظر شما درمورد شایعات پیرامون بازی Resident Evil 3 Remake چیست؟ معرفی این بازی و موفقیت آن را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ حتما دیدگاهتان را با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-9-4 ( 2 سال پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil