شایعه: نوشتن سناریوی Grand Theft Auto 6 به اتمام رسیده است

شایعه: نوشتن سناریوی Grand Theft Auto 6 به اتمام رسیده است

دنیای گیم
بازی‌های کمی هستن که می‌تونن هیجان مردم رو فعال کنن و باعث بشن تا خیلی‌ها به لحظه‌شماری برای عرضه اون اثر مشغول بشن، یکی از این عناوین Grand Theft Auto 6 هست که این روزها در هر جا ازش حرف‌ و حدیثی شنیده می‌شه. براساس شایعات موجود این بازی هم‌اکنون درحال ساخته و احتمالا با محتوای کمی به بازار عرضه شده و به مرور بروزرسانی می‌شه. باوجود تمام این شایعات Rockstar حتی یک واکنش هم نشان نداده و مشخص نیست که توسعه GTA VI حقیقت داره یا کذبه. با اینکه 7 سال از انتشار نسخه پنجم این فرانچایز می‌گذره اما مطمئنا هیچ گیمری استقبال شدیدی که از این اثر شد رو از یاد نمی‌بره، همین کافیه تا راک‌استار دوباره هوای ساخت این بازی به سرش بزنه و یک عنوان ماندگار دیگر رو به بازار عرضه کنه.


براساس لیک‌های منتشر شده توسط یک منبع خبری، نوشتن سناریوی GTA 6 به اتمام رسیده. یکی از شایعات قبلی که توسط منبعی معتبر پخش شد این بود ساخت بازی نیز تمام شده. اگر این شایعات حقیقت داشته باشن پس مراحل ساخت بازی به خوبی داره انجام می‌شه اما از اونجا که اکثر شایعات بایکدیگر فرق دارن ما نمی‌تونیم به همه‌شون اطمینان کنیم. قبل‌تر نیز شنیده می‌شد که 60 الی 70 درصد از پروسه ساخت بازی انجام شده. چیزی که اینجا باید بگیم اینه که توسعه بازی اصلا به داستان وابسته نیست، درواقع راک‌استار می‌تونه گیم‌پلی یا طراحی گرافیکی بازی رو انجام بده بدون اینکه داستان رو به اتمام رسونده باشه. سناریوی بازی Red Dead Redemption 2 در سال 2012 به پایان رسید و راک‌استار تنها بخشی از روایت داستان رو تغییر داد. اما باید درنظر داشته باشین که بدون هیچگونه عکس‌العمل، تریلر یا بازخوردی از سوی راک‌استار، تصمیم‌گیری درمورد اینکه بازی درحال توسعه هست نه سخته پس بهتره منتظر اخبار رسمی بمونیم.

دوستان نظرتون درمورد شایعه ساخت این عنوان چیه؟ به نظرتون بازی بعدی راک‌استار GTA 6 خواهد بود؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-2-4 ( 2 سال پیش )

خبر های مرتبط با Grand Theft Auto

مقاله های مرتبط با Grand Theft Auto

ویدیو های مرتبط با Grand Theft Auto

موسیقی های مرتبط با Grand Theft Auto

والپیپر های مرتبط با Grand Theft Auto