شرح تغییرات جدید سایت و صفحه درخواست بازی

شرح تغییرات جدید سایت و صفحه درخواست بازی

GamingMaster
با سلام به همه گیمینگ مسترهای عزیز
مدتیه که فرصت نشده بود باهاتون مستقیم صحبت کنیم اما آپدیت ها و تغییرات جدید وب سایت بهونه ای شد که بتونیم اینکارو دوباره انجام بدیم.
ما بهترین و دستچین شده ترین کاربرهای ایرانی رو تونستیم اینجا جمع کنیم... اینو ما با نگاه کردن به پروفایل ها و خوندن نظرات و استقبال و حمایت هایی که ازمون می کنید متوجه میشیم، برای همین دائما سعی می کنیم که خدماتی که به شما ارائه میشه بهتر و بهتر بشه تا اون چیزی که لایق شما عزیزان هست رو تونسته باشیم فراهم کنیم.

در چند روز اخیر، سایت شامل تغییرات زیادی شده که این تغییرات طی روزهای آینده هم ادامه خواهد داشت. اما بذارید کمی براتون توضیح بدیم که در حال حاضر چه بروزرسانی های انجام شده...ما بالاخره تونستیم به بخش درخواست بازی سر بزنیم ! ( :| ) و اونو سرو سامون بدیم و اون چیزی که توی ذهنمون بود رو عملی کنیم... کاربرهایی که مدت زیادیه ما رو همراهی می کنند می دونند که این بخش همیشه نقاط ضعف زیادی داشته و عملا رسیدگی بهش برامون غیرممکن شده بود و کاربرد خودش رو از دست داده بود. تهیه و پیدا کردن نسخه فشرده و سالم از بازی های درخواستی خیلی سخته ، بخصوص وقتی به ما ثابت شد تعداد این درخواست ها کم نیست و باید یه فکری برای این موضوع می کردیم تا این بخش بتونه مثل سابق فعالیت کنه.
به همین دلیل ما کلیه ساختار این صفحه رو تغییر دادیم... شما دیگه لازم نیست برای ثبت درخواست خودتون از بخش نظرات صفحه ، استفاده کنید. هر شخص می تونه در ماه یک درخواست بازی ثبت کنه که مستقیما در پنل ما اون بازی ایجاد میشه و در پروسه "درحال بررسی" قرار میگیره. ما بازی هایی که شرایط قرارگیری داشته باشه رو با زدن یک کلیک درون لیست انتظار قرار میدیم تا کاربرهای دیگه بتونن درخواست شما رو لایک کنند... هر هفته ما 3 الی 5 بازی ، از بازی هایی که درون لیست انتظار بیشترین لایک رو داشته باشه در سایت قرار میدیم. ما همچنین فرم ثبت درخواست جدید رو در مواقعی که تعداد زیادی بازی در لیست انتظار قرار داشته باشه می بندیم و در زمانی مناسب دوباره این فرم رو باز می کنیم تا تعداد درخواست ها از یک حدی بیشتر نشه. در حال حاضر چندین بازی از قبل درون لیست انتظار وجود داره به همین دلیل فرم ثبت درخواست جدید بسته شده تا شما بازی های لیست فعلی رو لایک کنید تا در سایت قرار بگیره و دوباره ثبت درخواست های جدید امکان پذیر بشه.یکی دیگه از بخش هایی که در سایت تغییر کرده "صفحه لیست بازی های سایت" هستش که این صفحه کمک زیادی به درخواست دهنده بازی ها می کنه. بدلیل اینکه با اضافه شدن گزینه "جستجو" در بالای این صفحه شما می تونید وضعیت بازی ها رو در سایت بسرعت مشاهده کنید و از ارسال درخواست تکراری جلوگیری کنید. به این صفحه همچنین لیست بازی های در حال انتظار هم اضافه شده تا شما از وضعیت تمام بازی ها در سایت اطلاع داشته باشید و ظاهر بهتری پیدا کرد.ما تغییرات دیگه ای هم درون صفحات مطالب اعم از "خبر" ، "مقاله" ، "دانلود" ، "ویدیو" ، "تصاویر" و "موسیقی" داشتیم و با بازطراحی اونا سعی کردیم سرعت دسترسی به مطالب و کارایی رو افزایش بدیم. بیشترین تغییرات مربوط به اضافه شدن ستون کناری در این صفحات هستش. این ستون خیلی کاربردی طراحی شده و بصورت هوشمند پیشنهادات خوبی بهتون میده . شما زمانی که در حال خوندن یک مقاله و یا خبر از بازی باشید ، ویدیو ها ، والپیپرها ، موسیقی ها و دانلودهای مرتبط با اونو به سرعت می تونید پیدا کنید.ما همچنین موفق شدیم لود هر صفحه رو 65% کاهش بدیم تا سرعت بارگذاری سایت صفحات بیشتر بشه. هنوز بخش های دیگه ای مثل نظرات ، پروفایل ها و نحوه امتیازدهی به کاربران ، نوار اعلان ها و موارد زیاد دیگه ای باقی مونده که ظرف چند روز آینده به سایت اضافه میشه. ضمنا ظرفیت و پهنای باند سرورها هم افزایش پیدا کرده و ما به سرعت می تونیم بازی ها رو در سایت آپلود کنیم.

منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.