شرط جالب Tequila Works برای حذف DENUVO از بازی RiME

شرط جالب Tequila Works برای حذف DENUVO از بازی RiME

دنیای گیم
بالاخره بعد از انتشار نسخه نهایی بازی RIME مشخص شد که این بازی هم از محافظت DENUVO استفاده می کنه.
ولی خب سازندگان اون مطالبی رو در این مورد ذکر کردند که نمونه مشابهش تا حالا دیده نشده بود و در نوع خودش جالب بنظر میاد و برای شرکت DENUVO چالش جدی ای رو ایجاد می کنه.DENUVO... اسمی که معمولا گیمرهای ایرانی و تمام طرفداران دنیای Piracy و استفاده کنندگان کرک های غیر قانونی، تا همین چند ماه پیش با شنیدن مجهز شدن بازی مورد علاقه خودشون به اون ، انقدر ناراحت میشدند که انگار خبر سرطان یکی از آشناها رو شنیدن که هیچ علاج و درمانی برای اون نبود ولی اخیرا با فعالیت های تیم های حرفه گروه های Scene مثل CPY و افراد متفرقه و P2P مثل Baldman و انتشار کرک های معتبر برای DENUVO خیلی از این افراد امیدوارند که درمان این سرطان کشف شده و اگر خدا بخواد بازی مورد علاقه شون ممکنه کرک بشه! برای همین دیگه شنیدن مجهز شدن بازی ها به این محافظت ، دل این افراد رو نمی لرزونه و سریع به این فکر می کنند که انگار دیگه ادعاهای DENUVO به سر رسیده و هکر ها در این زمینه پیشرفت های زیادی داشتند و ممکنه حتی در کمتر از 10 روز آخرین نسخه اون کرک بشه. ولی حالا با صحبت Tequila Works سازنده بازی RiME بنظر میرسه این فکر فقط در سر گیمرها نیومده و سازندگان بازی ها هم در استفاده کردن از DENUVO دچار تردید های زیادی شدند.یکی از سازندگان این بازی در صفحه Steam توضیحات زیر رو در این مورد داده:

من صحبت های زیادی در مورد استفاده کردنمون از محافظت Denuvo شنیدم و می خوام توضیحاتی در این مورد بدم. ما خودمون در مورد Denuvo بحث های زیادی داشتیم که یکی از کلیدی ترین مورد ها که در همه بحث های مطرح شده وجود داشت بطور ساده در مورد این بود که ما می خواستیم مطمئن باشیم که بهترین تجربه بازی رو برای بازیکنان RiME رقم می زنیم. RiME یک تجربه کاملا شخصیه که بصورت بصری و صوتی روایت میشه. وقتی یک بازی کرک میشه، این ریسک بوجود میاد که در هر دوی اونا مشکلات ایجاد کنه.ما می خوایم هر کاری که می تونیم انجام بدیم تا این کیفیت رو در RiME نگه داریم.ما به این موضوع بسیار پایبندیم با اینکه در اصل گفته میشه هیچ چیز مصون از خطا نیست. اگر RiME کرک بشه ما نسخه بدون DENUVO از اون رو منتشر می کنیم و همه پلتفرم ها رو بروزرسانی می کنیم.صحبت های بالا، بازتاب بسیار زیادی رو در سایت های خبری و فروم های کرک داشته و شاید شرطی که سازندگان در Tequila Works برای حذف DENUVO از بازی خودشون بصورت عمومی مطرح کردن انگیزه تیم های CPY و BALDMAN رو برای رفتن به طرف این بازی بیشتر کنه چون در درجه اول این افراد خواهان شکست DENUVO و ترغیب کردن سازندگان به عدم استفاده از این محافظت هستند و حالا فرصت خوبیه که به همه سازندگان نشون بدن که استفاده کردن از DENUVO با همه مشکلات و کندی هایی که داره دیگه مقرون به صرفه نیست و حالا باید منتظر باشیم تا بیینیم چه سرنوشتی در انتظار این بازی تازه منتشر شده وجود داره.

شاید با خودتون در طول خوندن این مطلب فکر کنید که چرا باید شکستن یک قفل، کرک شدن نرم افزار و کارهایی که قانونی نیست و بنظر منفی هستند مورد توجه سایت ما قرار بگیره که خب ما در GM با توجه به شرایط و اوضاع و احوال کشور خودمون صحبت می کنیم که خرید قانونی و راهی آسان و قابل دسترس برای عموم در خرید نسخه های اورجینال بازی های غیر ایرانی نیست و هیچکدوم از سازنده بازی های مورد علاقه شما ، کشور ایران رو برای پشتیبانی و فروش بازی خودشون به رسمیت نمیشناسن و تا زمانی که این مورد امکان پذیر نشه ما بطور جدی در دسته مخالفان هستیم و این کرک ها و اخبار اون رو برای شما پوشش میدیم. همونطور که ما هیچوقت نسخه های کرک شده از بازی های داخلی و ایرانی رو در بخش دانلود قرار نمیدیم و با این موضوع به شدت مخالفیم.

مثل همیشه منتظر نظرات شنیدنی شما هستم...
 جا داره در انتها از همه کاربران سایت و بازدیدکننده هایی که ما رو با ارسال نظرات و محبت های خودشون همیشه همراهی می کنند تشکر کنم که باعث میشن این اعتماد بنفس در ما شکل بگیره که تلاش کنیم همیشه یکی از مرجع های معتبر در این زمینه برای شما باشیم.