شرکت Rebellion به نسخه بعدی Sniper Elite اشاره می‌کند

شرکت Rebellion به نسخه بعدی Sniper Elite اشاره می‌کند

دنیای گیم
مجموعه Sniper Elite با تمام ایراداتی که در زمینه داستان‌سرایی و گیم‌پلی داره، یک بازی تک‌تیراندازی و مخفی‌کاری قابل‌قبول به شمار میره که طرفداران زیادی هم برای خودش دست و پا کرده، این مجموعه که طی سال‌های مختلف منتشر شده آخرین نسخه‌اش در سال 2017 به بازار عرضه شد و نسبت به اپیزودهای قبلی عنوان بهتری بود. شرکت Rebellion که به عنوان ناشر و سازنده این مجموعه شناخته میشه 9 ماه پیش وعده داده بود که در سال 2020 جزئیات بیشتری از دنباله Sniper Elite منتشر می‌کنه، حال با رسیدن به این موقع اشاره‌های مرموزی به Sniper Elite 5 شده که هیچ‌ چیزی رو مشخص نمی‌کنه. 


براساس گفته‌های خانم Sadie Flayeh مدیر اجرایی ارتباطات شرکت Rebellion، این کمپانی قصد داره در تاریخ 15 بهمن 1398 (4 فوریه 2020) چهارمین نسخه از سری Zombie Army با عنوان Zombie Army 4: Dead War و سپس در ادامه سال 2020 بازی Evil Genius 2: World Domination رو به بازار عرضه کنه. مسئله جالبی که اینجا دیده میشه توسعه بازی Sniper Elite VR هستش که در تاریخی نامعلوم به بازار عرضه خواهد شد. علاوه بر این دو تصویر از بازی‌های جدید Rebellion منتشر شده. همچنین خانم Flayeh اعلام کردند که اطلاعات جدیدی از دنباله بازی Sniper Elite منتشر خواهد شد و با اینحال هنوز جزئیات کاملی از این بازی انتشار پیدا نکرده.
همونطور که گفته شد هنوز اطلاعات دقیق و صحیحی از Sniper Elite 5 منتشر نشده، با اینحال ما فقط می‌دونیم که تیم Rebellion قصد توسعه بازی رو داره ولی باید صبر کنیم و ببینیم که در ادامه چه اتفاقی رخ خواهد داد. با اینحال میشه حدس زد که Sniper Elite 5 عنوانی برای نسل 9ام خواهد بود که پیش از پایان سال جاری به بازار عرضه میشه.

دوستان چه نظری درمورد بازی Sniper Elite 5 دارید؟ منتظر این اثر هستید؟ حتما دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.