شرکت Rosen Law Firm مشغول ثبت دادخواستی علیه CDPR است!

شرکت Rosen Law Firm مشغول ثبت دادخواستی علیه CDPR است!

دنیای گیم
Rosen Law Firm نام یک شرکت حقوقی جهانی برای سرمایه‌گذاران هست. این کمپانی اخیرا اعلام کرد که از تاریخ 16 ژانویه تا 1 دسامبر، به نمایندگی از خریداران اوراق بهادار CDPR، یک پرونده قضایی علیه این استودیوی لهستانی تشکیل داده. این طرح دادخواهی به دنبال بازیابی هزینه صرف شده توسط سرمایه‌گذاران CDPR بوده و قصد داره هزینه به باد رفته رو برگردونه. طبق گفته‌ی RLF در این دادخواست، CDPR در این مدت اظهارات کذب و/یا دروغی ارائه داده و/یا نتونستن اون رو به خوبی شرح بدن:


  • به دلیل باگ‌های مختلف و  متعدد، Cyberpunk 2077 تنها به صورت بصری روی کنسول‌های Xbox و PlayStation قابل تجربه نبوده.

  • درنتیجه، شرکت Sony تصمیم به حذف بازی از PlayStation Store گرفت. همچنین Sony و Microsoft و استودیوی CDPR مجبور به ارائه پیشنهادی برای بازپس‌گیری هزینه صرف شده توسط خریداران شدند.

  • درمجموع، CDPR تنها از آسیب‌های مالی و شهرت رنج می‌بره.

  • به طور کل، اظهارات متهم (CDPR) در رابطه با روند تجارت، عملیات مالی و چشم‌انداز مادی صحیح نبوده و/یا فاقد منطق هست.مدتی بعد از اینکه بازی وارد مارکت شد، این دادخواست مدعی بود که سرمایه‌گذاران با آسیب‌های جدی روبرو شدند. همچنین باید ذکر کرد که شرکت Wolf Haldenstein Adler Freeman and Herz LLP هم درحال تحقیق و بررسی کلاس‌های امنیتی برای تدارک یک دادخواست احتمالی علیه CDPR هست. باید گفت شرایط هر روز زشت‌تر از حالت قبلیش می‌شه. CDPR هم‌اکنون در شرایط بدی قرار داره. اوضاع وقتی بدتر خواهد شد که جواب این دادخواست نیز بر علیه CDPR باشه. استودیوی لهستانی به خاطر راهنمایی‌های غلطی که به هوادارانش داد باید مورد دادخواست‌های حقوقی قرار بگیره. باید دید کدام سمت این موضوع برنده خواهند شد.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-10-5 ( 11 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Cyberpunk 2077

مقاله های مرتبط با Cyberpunk 2077

دانلود های مرتبط با Cyberpunk 2077

ویدیو های مرتبط با Cyberpunk 2077

موسیقی های مرتبط با Cyberpunk 2077

والپیپر های مرتبط با Cyberpunk 2077