طرفداران Dino Crisis از شایعات ساخت RE4 Remake خوشحال نیستند

طرفداران Dino Crisis از شایعات ساخت RE4 Remake خوشحال نیستند

دنیای گیم
به نظر میاد شایعات مربوط به سری Resident Evil و اینکه Capcom قراره چند سال آینده رو با این فرانچایز سر کنه حسابی طرفداران Dino Crisis رو ناامید کرده. با اینکه هنوز خبری از ساخت نسخه بعدی Resident Evil نیست و همه‌چیز درحد چند خبر کذبه اما اگه این شایعات واقعی باشن احتمالا کپکام قراره سال آینده و حتی 2022 رو هم با این مجموعه بگذرونه و خبری از بازی‌های جدید نیست. پیش از این شایعه‌هایی وجود داشت که کمپانی کپکام می‌خواد سری Dino Crisis رو بازسازی کنه و این هواداران مجموعه قدیمی و کلاسیک رو خوشحال کرد، با اینحال بعد از انتشار اخبار RE و بیشتر شدن تعداد احتمالات در رابطه با این مجموعه، خیلی‌ها از جمله هواداران مجموعه Dino Crisis از کپکام شاکی شدن و این شکایت رو در توییتر مطرح کردند.


اگر حرف از بازسازی REها به میان بیاد مطمئنا خیلی‌ها Code: Veronica رو می‌خوان اما اگر بخوایم از بازسازی مجموعه‌های دیگر حرف بزنیم بی‌شک Dino Crisis خواهان بیشتری داره. از زمان انتشار شایعه ساخت Resident Evil 4 Remake خیلی‌ها براشون سوال پیش اومده که چطور می‌شه یکی از پورت شده‌ترین بازی‌های صنعت گیم، یک ریمیک دریافت کنه؟! از PC گرفته تا کنسول‌های نسل 6، 7 و 8 یا حتی سیستم عامل موبایل IOS و Nintendo Switch این بازی رو دریافت کردن و درواقع کپکام سر این بازی زیاده‌روی‌هایی کرده که باعث شده داد هواداران Dino Crisis هم دربیاد.  Dino Crisis یک سه‌گانه ترسناک و بقا با چاشنی‌های شوتر و ماجرایی هست، این بازی توسط Shinji Mikami طراحی شد. داستان بازی روی کاراکترهای مختلفی متمرکزه و درمورد حمله دایناسورهاست، یک فاجعه غیرطبیعی که باعث نابودی زمین شده. با تمام این‌ها باید بگیم نمرات بازی روی PC چنگی به دل نمی‌زنه که احتمالا این اتفاق به پورت بد نسخه PC برمی‌گرده. اما سایر پلتفرم‌ها در وضعیت خوبی به سر می‌برن و می‌تونیم بگیم کپکام با ساخت ریمیک این سری می‌تونه یک اتفاق عالی رو رقم بزنه.

دوستان سری Dino Crisis رو تجربه کردین؟ منتظر ادامه این مجموعه هستین؟ اگر مایلین نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.