فروش بازی‌های رایگان Epic Games Store در تخفیفات بهتر از سایر بازی‌ها است

فروش بازی‌های رایگان Epic Games Store در تخفیفات بهتر از سایر بازی‌ها است

دنیای گیم
به نظر میاد رایگان کردن بازی‌ها توسط Epic Games اونطور که فکر می‌کردیم موجب کاهش فروش اون بازی‌ها نمیشه.موسس استودیو Epic Games آقای Tim Sweeney این خبر رو تایید می‌کنه.همونطور که می‌دونید فروشگاه Epic Games Store به محض تاسیس به صورت هفتگی و ماهانه بازی‌های رایگان متعددی رو در دسترس بازیکنان قرار داده و در بلند مدت تاثیر بی‌نظیری روی فروش همون بازی‌ها گذاشته.معمولا بازی‌های پس از اینکه از فاز رایگانی در این فروشگاه خارج می‌شن، وارد فاز تخفیفات می‌شن و بازیکنان می‌تونند برای ادامه تجربشون بازی رو با بهترین قیمت ممکن خریداری کنند.به گفته آقای Tim Sweeney سیاست رایگان کردن بازی‌ها برای هر سه قشر سازنده، گیمر و ناشر سودآور بوده.فروشگاه Epic Games Store هم اکنون بیش از 85 میلیون کاربر فعال در اختیار داره!
" - بازیکنان در این مدت تونستن بازی‌های زیادی رو برای اولین بار تجربه کنند. این یک امتیاز مثبت برای سازندگان بود. بسیاری از توسعه دهندگانی که بازی‌هاشونو در فروشگاه ما رایگان می‌کردن، شاهد فروش بیشتر آثارشون در Steam و پلتفرم‌های کنسولی بودن. این اتفاق یک رویداد فوق‌العاده بود و باعث اضافه شدن میلیون‌ها کاربر جدید به فروشگاه Epic Games شد. "
اخبار اخیر حاکی از اینه که Epic Games می‌خواد فروشگاه اختصاصی خودش رو روی سیستم عامل‌های Android و IOS هم منتشر کنه.ضمن اینکه در کنار این استودیو، شرکت‌های زیادی چون Microsoft هم با سرویس‌هایی چون Xbox Game Pass درحال ارائه خدمات بی‌نظیر به گیمرها هستن.دوستان نظر شما در خصوص این سیاست Epic Games چیه؟ آیا تابحال از این تعرفه‌های بی‌نظیر استفاده کردید؟