مراسم QuakeCon 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد

مراسم QuakeCon 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد

دنیای گیم
همه ما QuakeCon پارسال رو به یاد داریم.مراسمی که در اون به طور کامل از بازی Doom Eternal رونمایی شد.گیم‌پلی نیم ساعته ای از بازی منتشر و انتظارها برای این بازی بالا گرفت.QuakeCon که درواقع به احترام سری Quake ساخته و توسط Bethesda نام گذاری شده، کنفرانسی اختصاصی این شرکت برای معرفی و انتشار جزئیات از بازی‌های جدیدشه.اما ظاهرا امسال با وجود فراگیر شدن این بیماری در قاره اروپا و آمریکا، قرار نیست مراسمی به نام QuakeCon 2020 به صورت حضوری برگزار بشه.شرکت Bethesda قول داده که جزئیات مراسم به شکل دیگه‌ای در اختیار هواداران قرار می‌گیره. شرکت‌های id Software و Bethesda با انتشار چنین توئیتی این خبر رو تایید کردن :
" در هفته‌های اخیر، ما دائما در فکر این بودیم که چطور مراسم QuakeCon 2020 رو برگزار کنیم. هرچند که 25‌مین سالی بود که QuakeCon برگزار می‌شد. به هرحال با وجود اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی رخ داده در خصوص شیوع ویروس کرونا مجبوریم QuakeCon امسال رو لغو کنیم. حفظ سلامت کارکنان، بازی‌سازان، کارمندان، اعضای اسپانسرها و حتی بازیکن‌های ما از هرچیزی مهم تره. تجمع، بدترین گزینه برای انتخاب در این روزهاست. "
این مراسم قرار بود از 6 تا 9 آگوست 2020 برگزار بشه ولی با این حال بنظر میاد لغو این مراسم تاثیری روی معرفی بازی‌های جدید Bethesda نداره...