موفقیت های فوق العاده The Witcher 3 همچنان ادامه دارد!

موفقیت های فوق العاده The Witcher 3 همچنان ادامه دارد!

دنیای گیم

به نظر میرسه موفقیت های بازی بزرگ و فوق العاده The Witcher 3 تمومی نداره، خود من که همیشه از شنیدن موفقیت های یک بازی لذت میبرم.به تازگی یکی از اعضای استودیو سی دی پراجکت رد اطلاعات هیجان انگیزی رو در خصوص تعداد جوایز کسب شده بازی The Witcher 3 رو به اشتراک گذاشتن.CPR اعلام کرد که بازی The Witcher 3 از زمان انتشار تا به الان موفق شده 800 جایزه رو از آن خود کنه!

این رقم، رقم کمی نیست، مطمئنا هر عنوانی  نمیتونه به چنین رقمی در گرفتن جوایز دست پیدا کنه.اما The Witcher 3 جدای از یک بازی، یک اثر هنری بزرگ و حماسی بود و ممطئنا استودیو CPR و TW3 لایق و سزاوار این جوایز هست و ما هم به تیم سی دی پراجکت رد این دستاورد بزرگ رو تبریک عرض میکنیم.

دوستان تا یادم نرفته خدمتتون باید عرض کنم که بازی The Witcher 3 در آکادمی بفتا / Bafta هم نامزد 7 بخش شده که در صورت برنده شدن (که احتمالش بسیار زیاد هست) باید 7 جایزه دیگه رو هم به تعداد جوایز The Witcher 3 اضافه کنیم.

بسته الحاقی جدید The Witcher 3: Blood And Wine هم در یکی از ماه های آینده برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر میشه.

بچه ها در پايان نظر شما در مورد اين خبر چيه، لطفا نظرات خودتون رو با در ميون بگذاريد، ما دوست داريم نظرات ارزشمند شما رو بدونيم.

نویسنده: 𝕸.𝕿𝖆𝖍𝖊𝖗𝖎
1394-12-29 ( 7 سال پیش )

خبر های مرتبط با Witcher

مقاله های مرتبط با Witcher

دانلود های مرتبط با Witcher

ویدیو های مرتبط با Witcher

موسیقی های مرتبط با Witcher

والپیپر های مرتبط با Witcher