میتوانید میان پرده های بازی کوانتوم بریک را رد کنید!

میتوانید میان پرده های بازی کوانتوم بریک را رد کنید!

دنیای گیم

امروز خبر جالبی رو آقای thomas poh در خصوص بخش داستان و میان پرده های (کات سین) بازی Quantum Break منتشر کرد.آقای thomas poh به عنوان مدیر روابط عمومی استودیو رمدی در خصوص میان پرده های بازی اعلام کردن که بازیکن ها میتونن میان پرده های این بازی رو skip / رد کنن! آقای thomas poh معتقد هست که بازیکن ها برای متوجه شدن بهتر داستان و پی بردن به عمق ماجراهای در پیش رو باید این میان پرده ها رو ببینن!

آقای thomas poh در ادامه اعلام کردن که ایشون 30 ساله که در مشغول بازی کردن هستن و در سری بازی های متال گیر سالید همیشه تمامی میان پرده های این بازی رو دنبال و مشاهده میکردن.همینطور ایشون گفتن بازیکن ها باید این میان پرده ها رو ببینند چون زحمات فراوانی برای ساخت این کات سین ها کشیده شده و ممطئن باشید این قسمت ها بسیار جذاب و دیدنی هستن.

به شخصه خود من تا الا موردی پیش نیومده که بخوام کات سین های بازی مورد نظر رو skip بکنم چون معتقدم یک گیمر حرفه ای و مهمتر از اون یک گیمر کمپین باز باید تمامی میان پرده های بازی رو مشاهده کنه البته به جز مواقعی که یکبار بازی رو گیمر به پایان رسونده باشه و از تمامی جزئیات کات سین ها و داستان آگاهی پیدا کرده باشه که این مورد کاملا منطقی هست اما کسی که تا حالا عنوانی رو بازی نکرده باشه و به دنبالش میان پرده ها رو نخواد ببینه مطمئنا بخش های از داستان بازی براش مبهم و بسته باقی میمونه.

بازی کوانتوم بریک قراره در 5 آوریل 2016 برای کنسول ایکس باکس وان و رایانه های شخصی (ویندوز 10) منتشر بشه.

بچه ها در پایان نظرتون در مورد این خبر چیه، لطفا نظرات خودتون رو با ما در میون بگذارین، ما دوست داریم که نظرات ارزشمند شما رو بدونیم.