نگاهی بر نقدها و نمرات بازی SnowRunner

نگاهی بر نقدها و نمرات بازی SnowRunner

دنیای گیم
بازی SnowRunner عنوان شبیه‌ساز کامیون رانی و ماجراجویی در جاده‌های بزرگ و تو در تو هست.شما در این بازی می‌تونید هر کامیونی که دوست داشتید با هر شخصی سازی تهیه کرده و به ماجراجویی جاده‌ای بپردازید.بازی‌های شبیه‌ساز کلمیون رانی یا به عبارتی Truck Simulator، هیچوقت نتونستن کیفیتی خوب و تجربه‌ای لذت بخش برای ما رقم بزنند.اما خوشبختانه ظاهرا عنوان SnowRunner بعد از سال‌ها سنت شکنی کرده و با کسب متا و نمراتی قابل قبول تبدیل به یک عنوان شبیه‌ساز و نقش آفرینی تحسین برانگیز شده.بازی SnowRunner در تاریخ 28 آوریل 2020 برای مخاطبین Xbox One ،PS4 و PC به طور همزمان منتشر شد.تا الان میانگین نمرات یا متا این عنوان روی پلتفرم PC بر روی عدد 82 ثبت شده.این درحالیه که تاکنون تنها 5 نقد از بازی منتشر شده و با نمرات بیشتر، شاید این متا بالاتر هم بره.باهم نگاهی به خلاصه‌ای از نقدها و توضیحات منتشر شده برای این بازی میندازیم.


PCGamesN : 9/10

یک عنوان شبیه‌ساز کم نظیر که برای تمامی سلایق گیمرها در این سبک لذت بخشه.فیزیک کنترلی بازی بی‌نظیره.اگه اندکی به این بازی‌ها علاقه دارید، هرگز این عنوان رو از دست ندید.

PC Gamer : 8.3/10

هر حمل بار، سختی‌ها و چالش‌های زیادی پیش پای شما میذاره؛ اما تمامی موفقیت‌ها در این بازی ارزشش رو داره.

PC Invaision : 8/10

بازی SnowRunner یک عنوان فوق‌العاده با محیطی چشم نواز و رابط کاربری بی‌نظیره.این عنوان دریاچه‌ای از محتواست که گیمرها می‌تونند در اون شنا کنند.بازی روندی کند و گاهی کسل کننده داره، اما نتیجه کار ارزش تمامی این‌ها رو خواهد داشت.

Jeuxvideo.com : 8/10

شروع بازی کمی خسته کنندست و می‌تونه حس کنجکاوی شمارو به حداقل برسونه؛ اما اگه نگاهی کلی به این بازی داشته باشیم، این نسخه از سری the Spintires یک موفقیت کامل به حساب میاد.

IGN : 8/10

وقتی بازیکن اصول و قوانین SnowRunner رو یاد بگیره، ساعت‌های لذت بخش، سرگرم کننده و پرمحتوای زیادی در این بازی انتظارش رو می‌کشه.

همچنین رسانه‌های CNET و Rock, Paper, Shotgun در حال نوشتن نقد برای این بازی هستن که بزودی در این وبگاه در دسترس قرارمی‌گیرن.لازمه که در انتهای متن به User Score بازی هم اشاره کنم.این عنوان با کسب نمره 7.2/10 با 33 نقد به کار خودش در این بخش هم پایان داد.همچنین میانگین نمرات بازی روی پلتفرم‌های PS4 و Xbox One روی عدد 80 ثبت شده.