وارن اسپکتور تهیه کننده بازی System Shock 3 شد!

وارن اسپکتور تهیه کننده بازی System Shock 3 شد!

شرکت ها و سازندگان بازی
اگر به یاد داشته باشین مدت ها پیش شایعاتی پیرامون ساخت نسخه سوم فرانچایز System Shock منتشر شده بود تا اینکه امروز خبری در زمینه پیوستن آقای وارن اسپکتور به استودیو Looking Glass Technologies برای ساخت نسخه سوم System Shock منتشر شد! آخرین نسخه ای که از این فرانچایز منتشر شد بازی System Shock 2 بود که در 11 آگوست 1999 میلادی توسط کن لوین (Ken Levin) خالق سری بازیهای Bioshock ساخته و برای پلتفرم های Microsoft Windows, Linux, Dreamcast, DOS, Mac OS عرضه شد و موفق شد از سایت مطرح IGN نمره 9/10 رو کسب کنه و لقب بهترین شوتر اول شخص رو از آن خودش کنه. اما فعالیت اصلی اقای اسپکتور در سری بازیهای System Shock مربوط به نسخه اول این مجموعه میشه که در سال 1994 عرضه شد.آقای اسپکتور به عنوان نقش آفرین و طراح در صنعت بازی سازی فعالیت میکنه.به عبارتی تخصص اصلی آقای اسپکتور خلق بازیهایی میباشد که در آن بازیکنان انتخاب های متنوعی داشته باشند.همچنین آقای اسپکتور در شهر آستين‌ (مركز ايالت‌ تگزاس‌ -‏ امريكا) در کلاس های دانشگاهی تدریس میکنند.


"تصویری که در صفحه اصلی othersidetease قرار گرفته شده"


  • لازم به ذکره که آقای اسپکتور در کنار تدریس و پیوستن به استودیو Looking Glas برای ساخت System Shock 3، در حال توسعه عنوان دیگه ای به نام Underworld Ascendant هستند که به عنوان یک جانشین معنوی برای بازی  Ultima Underworld عمل خواهد کرد.همینطور این بازی در کیک استارتر موفق شد بودجه 860/000 دلاری رو که برای ساخت این بازی احتیاج داشت بدست بیاورد. در ادامه آقای اسپکتور از پیوستنشون به تیم Looking Glas برای ساخت نسخه جدید System Shock 3 ابراز خوشحالی کردن و اعلام کردن که به زودی جزئیات جدیدی از این نسخه رو در اختیار طرفداران قرار خواهند داد.

  • به روز رسانی: وبسایت othersidetease به طور رسمی ساخت SYSTEM SHOCK 3 رو در قالب یک فایل صوتی تایید کرد که در صفحه اصلی این سایت میتونید این فایل صوتی رو گوش کنید.

  • نظرتون در مورد این خبر چیه بچه ها،لطفا نظرات خودتون رو با در میون بگذارید،ما دوست داریم که نظرات شما رو بدونیم.