ویدیوهای جدید Starfield مناطق این بازی را به نمایش می‌گذارند

ویدیوهای جدید Starfield مناطق این بازی را به نمایش می‌گذارند

دنیای گیم
نمایش Starfield در E3 2021 هیجان زیادی رو در گیمرها به وجود آورد. Bethesda که پس از رونمایی از این محصول، اطلاعاتی درخصوص اون منتشر نکرد، اخیرا یک‌سری ویدیو با هواداران به اشتراک گذاشت که اطلاعات مفیدی درباره مناطق Starfield به ما می‌دن. همانطور که می‌دونین، Starfield جدیدترین IP بتسدا پس از سال‌های طولانی هست که وقایعش در خارج از کره زمین روایت می‌شه. در این بازی شاهد دنیایی بسیار بزرگ خواهیم بود و از قرار معلوم، جهانِ بازی پر هست از Regionها و لوکیشن‌های مختلف.


 بتسدا با انتشار سه ویدیوی 50 ثانیه‌ای، درمورد مکان‌های متفاوت بازی صحبت کرد. براساس اطلاعات منتشر شده، اولین لوکیشن New Atlantis نام داره (که تصویرش رو در ابتدای متن مشاهده کردید)؛ این شهر پایتخت United Colonies هست، حس و حال سایبرپانکی خاصی داشته و فضای اون هم به فیلم‌های Blade Runner شباهت زیادی داره. به گفته بتسدا، در این بخش از بازی شاهد نژادها و اقوام مختلف خواهیم بود.


شهر شناور Neon، منطقه بعدی هست. Neon به عنوان یک ایستگاه برای ماهیگیران ساخته شد تا به شغل خودشون مشغول بشن. همه‌چیز زمانی تغییر کرد که یک ماهی با خاصیت اعتیاد توسط ماهیگیران کشف شد. این ماهی از اون موقع به بعد به عنوان یک ماده مخدر مورد استفاده قرار می‌گیره که Aurora نام داره. از اونجا که فروش مواد مخدر بیشتر از ماهیگیری سود داشت، شهروندان دست به راه‌اندازی یک کسب و کار متفاوت زدن. به دلیل غیرمجاز بودن استفاده از Aurora در خارج از Neon، تعداد زیادی از مردم به این شهر آرزوها سفر کرده تا از Aurora استفاده کنند.


Akila، پایتخت Freestar Collective؛ خانه‌ای برای آزادی‌خواهان و نژادهای مختلف. به علت جلوگیری از هجوم موجودات بیگانه، اطراف شهر Akila با دیوارهای مستحکم و بلند محافظت می‌شه. دشمنان شما در خارج از Akila، شکارچیانی بی‌رحم هستن که از قدرت‌های گرگ و ولاسیرپتر (گونه‌ای از دایناسورها) به وجود اومدن.

خوشبختانه بتسدا به فکر تمام زوایای بازی نقش‌آفرینی و بلندپروازانه خود هست. درحالی که New Atlantis یک شهر سایبرپانکی جذاب به حساب میاد، Neon و Akila هم رمز و راز زیادی رو در خود جای دادند. اگر بتسدا بتونه جهان‌ این بازی رو به خوبی Fallout توسعه بده و با ژانر علمی‌تخیلی ترکیب کنه، یک عنوان بسیار جذاب و بی‌نظیر برای تجربه داریم. انتظار می‌ره تا طی روزها و ماه‌های پیش رو، اطلاعات مختلفی از Starfield و جهان بزرگش به دست بیاریم. Starfield در روز جمعه 20 آبان 1401 (11 نوامبر 2022) در دسترس قرار می‌گیره. به دنبال خریده شدن بتسدا توسط Microsoft، این بازی در انحصار کنسول Xbox Series X/S و PC قرار داره و از طریق سرویس Xbox Games Pass هم عرضه می‌شه.