پیش بینی: انتشار آپدیت کرک Toren توسط CPY نشان دهنده چیست؟

پیش بینی: انتشار آپدیت کرک Toren توسط CPY نشان دهنده چیست؟

دنیای گیم
اگر خبرهای کرک DENUVO رو در سایت ما دنبال می کنید، احتمالا تا الان متوجه شدید که زمانی که این تیم کرک یک بازی قدیمی رو با آخرین آپدیت ها منتشر میکنه ، یعنی وقتش رسیده که خیلی سریع منتظر یک کرک بازی درست و حسابی باشیم که شاید همه ما به نوعی منتظرش هستیم. اطلاعات بیشتر در این زمینه رو شما می تونید در خبر قبلی درج شده از اینجا دنبال کنید که بطور مفصل به این فرضیه پرداختیم و اتفاقا پیش بینی ما هم درست دراومد.

اما بدون مقدمه می پردازیم به اصل ماجرا... چند ساعت پیش، نزدیکای ساعت 8 شب 16 بهمن ماه، تیم CPY ( که این روزها قهرمان همه علاقه مندان به دنیای کرک و Piracy شده ) دوباره یک کرک جدید و آپدیت برای بازی Toren منتشر کرد (UPDATE.2016.10.27).انتشار کرک این بازی ، که قبلا توسط تیم CODEX در تاریخ (05/12/15) منتشر شده بود و مجهز به قفل دنوو نیست ، تنها فقط یک دلیل و معنا می تونه داشته باشه ... اونم اینکه تیم CPY می خواد به طرفداراش بگه که تا 24 ساعت آینده، چشم از مانیتور بر ندارید و منتظر یک کرک جدید باشید. البته احتمالا مخاطب تیم CPY فقط بازیبازها نیستند و شرکت های سازنده بازی که از قفل DENUVO برای بازی خودشون استفاده کردند در حال حاضر دل تو دلشون نیست که نکنه بازی اونا ، طعمه بعدی این تیم باشه !

بیاید ابتدا به فایل NFO منتشر شده این کرک یک نگاهی بندازیم تا بتونیم این بار دقیق تر متوجه بشیم که تیم CPY چه سرنخی برای کرک بعدی برای ما گذاشته، که البته خیلی هم راحت نمیشه به معنای این سرنخ ها پیدا برد. ولی ما بازم سعی می کنیم شانس خودمون رو امتحان کنیم و دوست داریم نظرات شما رو هم در این مورد بدونیم.خب همونطور که مشاهده می کنید ، جمله ای در فایل بالا کاملا خودنمایی می کنه و مشخصه که ما سرنخ اینکه بازی بعدی عنوانش چیه رو باید در همین جمله پیدا کنیم:

Just roll the dice and pew-pew-pew the shit out of them !

خب ، در نگاه اول ما خیلی نمی تونیم از جمله بالا سر در بیاریم ، اما بیاید نا امید نشیم و احتمالات ممکن رو سریع بررسی کنیم. معنی جمله بالا رو اگر بخوایم مودبانه ترجمه کنیم میشه:

فقط تاس (DICE) رو بچرخون و تق تق تق (pew pew pew) بزن داغونشون کن !

اولین چیزی که در مورد pew pew pew کشتن و جلو رفتن به ذهن میرسه بازی Just Cause 3 هستش ، اما خب زیاد عجله نکنید چون ممکنه بخاطر اشاره به کلمه تاس "DICE" این بازی ساخته استودیوی DICE باشه که سریع مارو یاد Battlefield 1 میندازه ، ولی از اونجاییکه بازی Battlefield 1 بخش تک نفره ( Single Player ) قوی و طولانی نداره و بیشتر روی بخش Multiplayer و چند نفره ، یک بازی موفق هستش، احتمال داره که تیم CPY وقت خودش رو برای کرک این بازی تلف نکرده باشه. 
ولی فقط این دو بازی اشاره شده نیستند که تو قالب معمای ما جا میگیرن... 

بلکه عبارت roll the dice میتونه به بازی Total War: Warhammer هم اشاره بکنه و یا Pew Pew Pew می تونه بازی Star wars Battlefront که اتفاقا ساخته DICE هم هست و یا Titanfall 2 باشه.

حتی ما می تونیم امیدوار باشیم که منظور تیم CPY بازی HITMAN باشه چون علاوه بر اینکه این بازی بخش داستانی خوبی داره ، همچنین در صورت لو رفتن شما توسط دشمن و سعی و خطا، مثل پرتاب یک تاس ممکنه شما مجبور بشید نقشه خودتون رو عوض کنید و تق تق تق بزنید همرو بکشید.

در این که حتما یک کرک از قفل DENUVO تا 24 ساعت آینده منتشر میشه شکی نیست ولی اینکه اون بازی چه عنوانی داره رو نمیشه به راحتی حدس زد و ممکنه هیچکدوم از بازی های بالا که بهش اشاره کردیم کرک نشه و عنوان دیگه ای منتشر بشه. طبق بررسی های بالا شما چی فکر می کنید ؟ فکر می کنید کرک منتشر شده برای کدوم یکی از بازی های زیر می تونه باشه ؟

Just Cause 3
Battlefield 1
Total War: Warhammer
Star wars Battlefront
Titanfall 2 
HITMAN
؟

بروزرسانی خبر ( ساعت 15:00 | 17 بهمن 95 ) : طبق پیش بینی های انجام شده ، بازی Battlefield 1 توسط تیم CPY کرک شد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.