کارکنان استودیو Evolution به کمپانی کد مسترز پیوستند!

کارکنان استودیو Evolution به کمپانی کد مسترز پیوستند!

شرکت ها و سازندگان بازی

چندی پیش سونی ناشر و صاحب امتیاز بازی DriveClub استودیو Evolution رو تعطیل کرد و به دنبالش کارکنان و اعضای این تیم بازی سازی رو اخراج کرد.پس از این اتفاق تلخ که برای تیم Evolution افتاد بسیاری از طرفداران از این تصمیم سونی انتقاد کردن و اعلام کردن که سونی نباید این کار رو می کرد، اما سونی به هیچ یک از این حرف ها توجهی نمی کرد و در نهایت استودیو ایولوشن رو تعطیل کرد.

تا اینکه امروز خبری رسمی در این رابطه منتشر شد که نشون میده این تیم بازی سازی حرفه ای و با استعداد به کشور بریتانیا سفر کردن و در یک استودیو بزرگ و مطرح که سابقه طولانی هم در صنعت گیم داره مشغول به فعالیت شدن که نام این استودیو مطمئنا برای شماها خیلی خیلی آشناست! بله، استودیو کدمسترز، سازنده فرانچایز بزرگ GRID ، DIRT و Formula 1.

بر اساس خبر منتشر شده، از این پس اقای میک هاکینگ (از موسسین استودیو به عنوان مدیر عامل استودیو در استودیو کدمسترز بر روی پروژه جدید فعالیت خواهد کرد.پروژه بعدی کدمسترز هنوز مشخص نشده که نسخه جدید کدوم یک از فرانچایز های محبوب این شرکت هست.به احتمال زیاد در E3 2016 که خرداد ماه امسال برگزار میشه کد مسترز از عنوان جدید خودش رونمایی خواهد کرد و حدس من این هست که بازی جدید این شرکت به احتمال زیاد نسخه سوم GRID خواهد بود و یا نسه جدید بازی فرمول یک.

در پايان نظر شما در مورد اين خبر چيه، لطفا نظرات خودتون رو با در ميون بگذاريد، ما دوست داريم نظرات ارزشمند شما رو بدونيم.

نویسنده: 𝕸.𝕿𝖆𝖍𝖊𝖗𝖎
1395-1-26 ( 6 سال پیش )

خبر های مرتبط با Driveclub

والپیپر های مرتبط با Driveclub