کارگردان هنری Capcom از شخصیت منفی RE Village می‌گوید

کارگردان هنری Capcom از شخصیت منفی RE Village می‌گوید

دنیای گیم
با رونمایی از کاراکتر Lady Dimitrescu در بازی Resident Evil Village، این شخصیت دل خیلی از گیمرها و هواداران RE Village رو برد و به محبوبیت زیادی در سطح اینترنت دست پیدا کرد! هواداران فرانچایز Resident Evil به شدت منتظرن تا درمورد این شخصیت اطلاعاتی به دست آورده و به طور کل، بیشتر از این درموردش بدونن. اخیرا Tomonori Takano کارگردان هنری بازی RE Village در مصاحبه‌ای با IGN راجع به این شخصیت صحبت‌های مفصلی انجام داد. به گفته این شخص، Lady Dimitrescu با الهام از قاتل سریالی Elizabeth Báthory، افسانه ژاپنی Hasshakusama و شخصیت Morticia Addams در فیلم و سریال‌های The Addams Family ساخته شده.


 "در اوایل توسعه، قصدمون ورود به یک قلعه با خون‌آشام‌های مختلف بود. با این حال اما ما نمی‌خواستیم به خون‌آشام‌های سرگرمی‌های مختلف متکی باشیم. اولین طرح هنری که برای این بازی کشیدم، مربوط می‌شد به ورود Lady Dimitrescu و باز کردن در. از اون لحظه متوجه شدم که این لحظه حتما باید در بازی وجود داشته باشه. برای خلق این کاراکتر، گذشته منطقی رو فراموش کردیم و به دنبال بهترین راه‌ها برای خلق ترس بودیم. در RE Village، ما از همون روش‌های RE7 Biohazard استفاده می‌کنیم تا شیطان رو به مخاطب نمایش بدیم. در واقع این وضعیت بیشتر روی انسان‌ها پیاده‌سازی شده تا زامبی‌ها. فکر نمی‌کنم کسی در Capcom انتظار چنین واکنشی رو از سوی هواداران داشت. بعضی گیمرها حتی گفته بودن که می‌خوان همیشه تحت تعقیب این شخصیت باشن!


بنا به گفته‌های آقای Takano، بازی RE Village فراتر از Lady Dimitrescu، قلعه و روستاست. به نظر میاد این عنوان قراره بزرگ‌ترین نسخه مجموعه باشه و از سویی آزادی عمل زیادی رو در اختیار مخاطب قرار بده. "تا جایی که می‌دونیم بازی با این شخصیت‌ها و در این مکان‌ها به وقوع می‌پیونده: روستا، قلعه و Lady Dimitrescu. این‌ها تنها یکی از بخش‌های RE Village به شمار می‌رن. ما از عناصر مختلفی بهره بردیم تا تجربه‌ای به مراتب بزرگ‌تر از نسخه هفتم رو ارائه بدیم." همانطور که پیش از این در نقشه‌ی بازی دیده می‌شد، RE Village مکان‌های مختلفی داره که ظاهرا با یک‌سری باس‌فایت نیز همراه شدند. کپکام از نسخه چهارم تاثیر زیادی گرفته و این رو می‌شه در طراحی نقشه لیک شده بازی هم دید. Resident Evil Village در تاریخ جمعه 17 ارديبهشت 1400 (7 می) منتشر خواهد شد.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-11-24 ( 9 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil